مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بهترین شاسی بلندهای زیر 100 میلیون بازار


سازمان استاندارد ایران با انتشار یک گزارش، بهترین خودروهای شاسی بلند بازار ایران در دسته قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان را بر اساس رضایت مشتریان در سال 95 معرفی کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
وب سایت گجت نیوز - م. معصوم‌پور: سازمان استاندارد ایران با انتشار یک گزارش، بهترین خودروهای شاسی بلند بازار ایران در دسته قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان را بر اساس رضایت مشتریان در سال 95 معرفی کرد.
در سال‌های اخیر، بازار خودروی ایران از تنوع بیشتری برخوردار شده و شرکت‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا به نیازها و علایق مشتریان خودروهای گوناگون در کلاس‌ها و رده‌های قیمتی مختلف پاسخ بگویند. خودروهای شاسی بلند، این روزها محبوبیت فوق‌العاده‌ای در میان مشتریان دارند و به همین دلیل در سال‌های اخیر شاهد عرضه مدل‌های مختلفی در این کلاس بوده‌ایم.
بخشی از تقاضای مشتریان به شاسی بلندهای کمتر از 100 میلیون تومان مربوط می‌شود و این رده توانسته با خودروهای چینی، سهم قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد و با رشد بسیار خوبی مواجه شود.
در سال 1395 شاهد عرضه 16 مدل خودروی شاسی بلند در دسته قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان در بازار ایران بودیم که اکثرا از کشور چین آمده‌اند و حدود 4 درصد از کل فروش خودروها در این سال را به خود اختصاص داده‌اند. نتایج منتشر شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از رضایت مشتریان، بهترین خودروهای شاسی بلند بازار کشورمان را معرفی می‌کند.
طبق این گزارش، خودروی چانگان CS35 اتوماتیک با امتیاز 744 از 1000 توانست بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را به دست آورد. هایما S7 توربو اتوماتیک، چانگان CS35 دنده دستی، چری تیگو 5، جک اس 5، هاوال M4، ام وی ام X22 و ام وی ام X33 هم جزو بهترین خودروهای شاسی بلند کمتر از 100 میلیون در بازار ایران هستند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است