مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تخصیص ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت بدهی حوزه درمان و سلامت


مجله اینترنتی راه ما: نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت بدهی حوزه درمان و سلامت توسط مجلس شورای اسلامی خبر داد و با اشاره به عدم توان مالی دولت، از افراد و موسسات خیّر در جهت تامین هزینه های بنیاد بیماریهای خاص در شهرستان، دعوت کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: علی اسدی صبح امروز در نخستین همایش فرشتگان نجات؛ گردهمایی بزرگان، فرهیختگان، حامیان و مبتلایان بیماریهای خاص در تالار وصال شهربابک با حضور دکتر میرزا بیگی معاون وزارت بهداشت و درمان و فرماندار شهربابک، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، بیان کرد: سبک زندگی در دنیای امروز که به دهکده جهانی تبدیل شده است، تغییر کرده و فشار و استرس بر افراد افزایش یافته است که در پی آن منجر به افزایش بیماری ها شده است.
وی با اشاره به هدف از تشکیل بنیاد بیماری های خاص، افزود: بنیاد بیماری های خاص در جهت آگاهی دادن به افراد جامعه در زمینه پیشگیری از این نوع بیماری ها و کمک به درمان بیماران تشکیل شده است.
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهرستان شهربابک با وجود ۵۰۰ پزشک متخصص در زمینه های مختلف و قابلیت راه اندازی دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات پزشکی و همچنین ایجاد مرکز تخصصی درمانی می‌تواند شهرستان های مجاوررا پشتیبانی کند و جایگاه خود را در استان به دست آورد.
وی در ادامه داد: پزشکان شهربابکی هم می توانند با کمک های مالی، علمی و تخصصی دین خود را به وطن و همشهریان خود ادا کرده و در جهت پیشرفت شهرستان گام موثری بردارند.
اسدی ایجاد تغییرات مثبت و پیشرفت در تمام زمینه ها را ملزم به وجود وحدت و همدلی دانست و تاکید کرد: باید از تک روی ها پرهیز کرد.
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضور معاون وزیر بهداشت و حمایت های وزیر بهداشت، خواستار انتقال مشکلات حوزه بهداشت و درمان به وزیر شد و بیان کرد: بنده پیگیری های لازم را در جهت رفع مشکلات حوزه درمانی شهرستان خواهم داشت تا مردم شهرستان از امکانات بهداشتی و تجهیزات درمانی مطلوب و شایسته برخوردار شوند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است