مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آغاز توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از روز دوشنبه


مجله اینترنتی راه ما: معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی به صورت تک جلدی گفت: توزیع کتاب‌های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی‌ها از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: حسین طلایی زواره در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با چاپ و توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان اظهار کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی‌وحرفه‌ای به صورت اینترنتی از طریق سامانه wwww.irtextbook.com ثبت سفارش شد و اول مهر از طریق مدارس توزیع خواهد شد.
وی افزود: کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول و دوم از طریق کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود که در تمام استان‌ها به جز تهران و البرز توزیع کتاب‌ها از 20 شهریور و در استان تهران و البرز از 25 شهریور آغاز می‌شود.
طلایی زواره در خصوص میزان افزایش قیمت کتاب‌های درسی، گفت: امسال میانگین افزایش قیمت کتاب‌های درسی 7 درصد است.
معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: 5 هزار کتاب فروشی کار توزیع کتاب‌های درسی را بر عهده دارند و باید کتب درسی را بفروشند و حق فروش اجباری هیچ نوع لوازم‌ التحریری را همراه با آن ندارند. فروش لوازم التحریر همراه کتاب‌ قانونی نیست و خانواده‌ها می‌توانند این موضوع را به شماره‌هایی که در کتاب فروشی نصب شده است، اطلاع دهند.
طلایی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان می‌توانند از 20 شهریور تا اول مهر کتاب‌های درسی را از کتاب فروشی‌ها تهیه کنند، عنوان کرد:‌ دانش‌آموزان می‌توانند کتاب‌های درسی را به صورت تک جلدی نیز از سامانه از طریق سامانه اینترنتی به نشانی wwww.irtextbook.com سفارش داده و از طریق پست دریافت کنند و سفارش تک جلدی کتاب‌ها از تاریخ 18 شهریور آغاز شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: کتاب‌های درسی به اندازه تمام دانش‌‌آموزان توزیع شده است و کمبود کتاب وجود ندارد همچنین کتاب‌های پایه یازدهم نیز در حال توزیع است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است