مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

امیدوارم دانش‌آموزان آموزش‌های شهروندی را به خوبی فرابگیرند


مجله اینترنتی راه ما: وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت ارتباط مدرسه با جامعه تاکید کرد: با حضور آقای نجفی به عنوان شهردار تهران امیدوار هستم که بتوانیم نوع ارتباط آموزش و پرورش را به گونه‌ای پیش ببریم که دانش‌آموزان آموزش‌های شهروندی را به خوبی فرا بگیرند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: سید محمد بطحائی در جلسه هماهنگی استقبال از مهر با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شهرداری تهران در موضوعات مختلف آموزشی به مدل‌های جدیدی برسیم که برای سایر استان‌ها قابل بهره‌برداری باشد، گفت: علی رغم همه تلاش‌ها، در حال حاضر آموزش و پرورش کشور ما از یک پدیده نامیمون رنج می‌برد و آن، این است که دیوارهای مدارس ما بسیار بلند است.
وی اضافه کرد: این امر به آن معنا است که آن چه در مدرسه اتفاق میافتد با آنچه در جامعه اتفاق می‌افتد دو چیز کاملاً جداست. به همین دلیل، مدارس ما امروز بسیار خشک است و جذابیت لازم را برای دانش آموز ندارد.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در آستانه شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: اقدامات مربوط به آغاز مهر می‌تواند این پیام را دهد که تعلیم و تربیت بچه‌ها مهم است و از این منظر تبلیغات محیطی و بصری کمک شایانی به انتقال این مفاهیم به جامعه می‌کند. البته ما آمادگی داریم تا با کمک شهرداری تهران پیام‌ها را از حیث محتوا کمی غنی‌تر کنیم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است