مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

خوابیدن جوان آرایشگر در ساختمان بانک میدان رسالت دردسر ساز شد


مجله اینترنتی راه ما: جوان آرایشگر گمان نمی‌کرد خواب طولانی در ساختمان متروکه یک بانک، او را به دردسر بیندازد و پایش را به دادسرا باز کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
روزهای پایانی هفته گذشته مردی با کلانتری 190 مجیدیه تهران تماس گرفت و خبر داد پسری جوان داخل ساختمان متروکه یکی از بانک‌های دولتی تهران حوالی میدان رسالت افتاده است و گمان می‌کند این فرد فوت شده باشد. ماموران کلانتری بعد از این تماس، برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند. آنها زمانی که به محل ساختمان مخروبه بانک رسیدند، مشاهده کردند مردم مقابل در ورودی آنجا تجمع کرده‌اند و چند نفری در حال کتک زدن پسری جوان هستند. در همین موقع ماموران با کنار زدن افراد حاضر در محل، پسر جوان را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.
این در حالی بود که ماموران با تحقیق از مردم حاضر در محل، متوجه شدند آنها هنگام عبور از کنار ساختمان متروکه بانک متوجه حضور فردی در آنجا شده‌اند. آنها به گمان این‌که جسدی در آنجاست، به پلیس Police اطلاع داده‌اند؛ اما پیش از حضور ماموران، از روی کنجکاوی وارد ساختمان شده‌اند و به گمان این‌که پسر جوان فوت کرده، به او نزدیک شده‌اند که متوجه زنده بودن او می‌شوند. همین موضوع باعث شده که گمان کنند این جوان سارق بوده و خودش را به مردن زده است؛ بنابراین او را کتک زده و دستگیر می‌کنند. با جمع‌بندی این اطلاعات، ماموران به تحقیق ازجوان بازداشت شده پرداختند که او عنوان کرد آرایشگر است و سرقتی در کار نبوده و فقط برای چند دقیقه استراحت به آنجا رفته که ناگهان به خواب عمیق فرو رفته و موجب شده رهگذران به اشتباه فکر کنند وی سارق است. با تشکیل پرونده قضایی متهم جوان برای ادامه تحقیقات به دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شد.
سهیل 22 ساله به قاضی Judge پرونده گفت: پدرم معتاد Addicted بود و همیشه مادرم را اذیت می‌کرد. چهار سال قبل آنها فوت شدند و من با مادربزرگم در یکی از محله‌های تهران زندگی می‌کردم. من تا پنجم ابتدایی بیشتر نتوانستم درس بخوانم. تحصیلات درستی نداشتم و نتوانستم کاری پیدا کنم تا این‌که به پیشنهاد یکی ازدوستانم تصمیم گرفتم به مرکز آموزش آرایشگری بروم. دوره آرایشگری را طی کردم و توانستم مدرک بگیرم. ابتدا با چند آرایشگر کار کردم. کمی که توانستم خودم را جمع و جور کنم، مغازه‌ای را اجاره کرده و دو سال است به عنوان آرایشگر برای خودم کار می‌کنم. آن شب نیز تا ساعت یک بامداد کار کردم. بعد به سمت خانه مادربزرگم در حوالی میدان رسالت می‌رفتم که به یک ساختمان متروکه نزدیک شدم. فکر نمی‌کردم آنجا ساختمان متروکه یک بانک باشد.
متهم ادامه داد: از شدت خستگی برای چند دقیقه در آنجا نشستم تا حالم کمی بهتر شود و بعد به خانه مادربزرگم بروم که از شدت خستگی خوابم برد. زمانی که بیدار شدم ساعت 12 روز بعد بود. خواستم از آنجا بیرون بروم که مردم و پلیس سر رسیدند. من سارق نیستم. اشتباهی بازداشت شده‌ام. فکر نمی‌کردم خوابیدن در آن مکان مرا به دردسر بیندازد.
در ادامه تحقیقات زمانی که ماموران موضوع را بررسی کردند، معلوم شد گفته‌های جوان آرایشگر صحت دارد و سرقتی در کار نبوده است بنابراین با هماهنگی قضایی او آزاد شد...
اخبار اختصاصی حوادث مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
سفر شوم دختر ایرانی به اروپا / خانواده این دختر بیچاره شدند!+عکس
مهسا من را به خانه اش برد و از کار شیطانی مان فیلم سیاه گرفت
پیدا شدن جنازه خلبان گمشده پس از 9 ماه در ساحل نکا + عکس
دستگیری محمد جواد ظریف در شیراز / این مرد راز عجیبی داشت!
سرقت ماشین بیخ گوش صاحبش + فیلم
دانشجویان اخراجی رایانه با دزدان همدست شدند!/رییس باند به خارج گریخت
کار کثیفی که نسرین بخاطر مهرداد کرد / آبرویم رفت پشیمانم
حمام خون در جشن عروسی / مرد مسلح چه انگیزه ای داشت؟
بلای کثیفی که بر سر پسر دبیرستانی در بیابان تاریک جنوب تهران آمد + تصویر مرد شیطان صفت
قصاص چشم زندانی بیمار اجرا نمی شود!/این مرد در زندان بیماری عجیبی گرفت
شهره زن شوهر دار بود وقتی گفتم نیستم به صورتم اسید پاشید!/وسوسه شدم و به ستار زنگ زدم
سواستفاده از هیکل ستاره زن برنامه های تلویزیونی / او تصمیم عجیبی گرفت! + عکس
قهرمان «پاآهنی» از زندان به بیمارستان رفت / این مرد نامزدش را کشته است؟!+ عکس
پسرنوجوان دستور مادرش را برای قتل پدر پذیرفت + عکس
انگیزه 12 مرد در تیراندازی های وحشتناک خوزستان چه بود؟!
جزئیات شهادت مامور آگاهی کهگیلویه و بویراحمد + عکس
ماجرای نجات خواهر شوهر 17 ساله توسط عروس درستکار
دستگیری وزیر سابق به جرم داشتن 50 میلیون دلار پول نقد در خانه! + عکس
اقدام سیاه 2 پلیس با 2 دانش آموز دختر در راهرو آپارتمان
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است