مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

منصوریان، مرد عمل!


سرمربی استقلال همچنان روزهای سختی را سپری می‌کند و به‌نظر می‌رسد تصمیم گرفته تا زمانی که تیمش به روزهای خوب بازنگشته، به سکوت خود ادامه دهد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
شهروند: سرمربی استقلال همچنان روزهای سختی را سپری می‌کند و به‌نظر می‌رسد تصمیم گرفته تا زمانی که تیمش به روزهای خوب بازنگشته، به سکوت خود ادامه دهد.
وعده ٤٨ساعته چه شد؟
شکست مقابل پدیده و شعارهایی که از روی سکوها بعد از این بازی علیه سرمربی استقلال سر داده می‌شد، شاید یکی از تلخ‌ترین روزهای عمر علیرضا منصوریان را رقم زد. او آن روز به خبرنگاران وعده داد ٤٨ساعت بعد صحبت‌های خود را درباره آن اتفاقات مطرح کند، اما نه‌تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه بعد از گذشت ١٩روز همچنان سرمربی آبی‌ها سکوت اختیار کرده است. منصوریان به کنفرانس خبری بعد از بازی با گل‌گهر سیرجان که با پیروزی تیمش همراه بود هم نرفت تا نشان دهد قصدی برای شکستن سکوتش ندارد.
سکوت به جای هیاهو
منصوریان از زمانی که هدایت استقلال را برعهده گرفته، بارها به دلیل مصاحبه‌هایی که انجام داده و صحبت‌های عجیبی که مطرح کرده، مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته است. برخی اعتقاد داشتند سرمربی استقلال قصد دارد با این صحبت‌ها فشار را از روی تیمش بردارد. شاید آخرین اظهارنظر عجیبی که از سوی منصوریان در ذهن همه ماندگار شد، وعده او برای ساختن یک تیم خوب در‌ سال ١٤٠٢ بود! با توجه به این مسأله، سکوت سرمربی استقلال برای خیلی از هواداران و رسانه‌ها عجیب بوده است.
این داستان ادامه دارد؟
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است