مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مهسا من را به خانه اش برد و از کار شیطانی مان فیلم سیاه گرفت


مجله اینترنتی راه ما: یک زن و دو مرد که با تهیه فیلم سیاه نقشه اخاذی از مردی ثروتمند را کشیده بودند، از سوی پلیس شیراز دستگیر شدند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
چندی پیش مردی میلیاردر با مراجعه به یکی از کلانتری‌های شیراز از یک زن و دو مرد به اتهام اخاذی میلیاردی و تهیه فیلم سیاه شکایت کرد. او گفت: «مدتی قبل با دختری جوان به نام مهسا آشنا شدم و به پیشنهاد او به خانه‌ای در یکی از محله‌های شیراز رفتیم. چند روز بعد، دو مرد مرا ربودند و مدعی شدند از لحظه ارتباطم با دختر جوان فیلم گرفته‌اند و اگر چند میلیارد تومان به آنها ندهم، فیلم را به خانواده‌ام نشان می‌دهند و آبرویم را می‌برند. آنها مرا آزاد کردند تا مبلغ درخواستی‌شان را تهیه کنم؛ اما من به پلیس Police مراجعه کردم.»
با ثبت این شکایت، تیمی از ماموران وارد عمل شدند و با استفاده از چهره‌نگاری، یکی از متهمان را دستگیر کردند. مرد جوان در بازجویی‌ها به طراحی نقشه اخاذی از شاکی اعتراف کرد و گفت: «مدتی قبل با دو نفر از دوستانم به نام‌های سعید و رعنا، نقشه اخاذی از مرد ثروتمند را کشیدیم. قرار شد رعنا با شاکی دوست شود و پس از مدتی او را به خانه‌ای بکشاند. ما در آن خانه دوربین مداربسته نصب کرده بودیم تا از لحظه ارتباطشان فیلم بگیریم. وقتی این کار را انجام دادیم، شاکی را ربودیم و با تهدید فیلم، مبلغی میلیاردی درخواست کردیم. قرار بود پول را به حسابمان واریز کند، اما به پلیس شکایت کرد.»
با راهنمایی متهم، سعید و رعنا نیز دستگیر شدند و به جرم Crime خود اعتراف کردند. با تکمیل جزئیات پرونده، متهمان روانه زندان Prison شدند و پرونده‌شان با کیفرخواست تهیه فیلم مستهجن برای اخاذی به دادگاه کیفری شیراز ارسال شد تا در نوبت محاکمه قرار گیرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است