مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

منصوریان باید هوشیار باشد


پیشکسوت استقلال گفت: آبی پوشان تهرانی با توجه به اوضاع نابسامانی که در هفته های پیش داشتند کار سختی برابر گل گهر داشتند اما توانستند سربلند بیرون بیایند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر: مهدی فنونی زاده، پیشکسوت آبی ها درخصوص دیدار استقلال برابر گل گهر سیرجان در جام حذفی گفت: بازی در چمن مصنوعی کیفیت لازم را ندارد، چون بازیکنان استقلال مدتها بر روی چمن طبیعی بازی کرده و تا حدودی این زمین بر روی کیفیت کارشان تاثیر گذاشته بود.
وی تاکید کرد: کار استقلال سخت بود، بخاطر اینکه شرایط خوبی نداشتند به کادر فنی اولتیماتوم داده شده بود و همین مساله باعث شد که در نیمه اول کاملا استرس را بر چهره کادر و بازیکنان ببینیم ا ما در نیمه دوم استقلال بر بازی مسلط شد و توانست با اینکه گل تساوی هم دریافت کرده بود به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کند.
فنونی زاده درخصوص دیدار پنجشنبه آبی پوشان برابر پارس جم جنوبی گفت: کادر فنی و بازیکنان باید بدانند پارس جم، گل گهر نیست و آنها با توجه به اینکه از گردونه رقابت های حذفی خارج شدند می خواهند استقلال را شکست داده و به صدر جدول بازگردند.
فنونی زاده تصریح کرد: علیرضا و یک ترکیب ایده آل را در زمین قرار دهد تا بتواند از سد پارس جم هم گذشته و هم بقای خود را تضمین کند و هم تا حدودی از انتهای جدول خارج و آرامش را به اردوی آبی پوشان بازگرداند.
پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: اگر چه اولتیماتوم دادن به یک مربی آن هم تنها برای دو بازی کار حرفه ای نیست و نمی تواند ضامن بقای یک مربی باشد اما امیدوارم بازیکنان و کادر فنی با تمام توانشان لیگ را ادامه داده و به روزهای خوب بازگردند.
وی درخصوص سایر نتایج جام حذفی هم گفت: حذف سپاهان، سایپا، ذوب آهن، پارس جم نشان از آن دارد که در جام حذفی که هیچ چیز مشخص نیست و یک لحظه یک اشتباه باعث می شود تا تیم دارا از یک تیم ندار شکست خورده و از گردونه رقابت ها حذف شود.
فنونی زاده اظهار کرد: با توجه به اینکه حالا چند تیم لیگ برتری از جام حذفی خارج شدند مطمئنا تیم های باقی مانده تلاش مضاعفی خواهند کرد تا بتوانند با پنج پیروزی هم قهرمان جام حذفی شده و هم به لیگ قهرمانان راه پیدا کنند.
پیشکسوت استقلال در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم هواداران استقلال که در جنوب کشور زندگی می کنند روز پنجشنبه تیم محبوب خود را تنها نگذاشته و با حمایت از این تیم ضامن پیروزی استقلال برابر پارس جم شوند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است