مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مورینیو: به سوالات احمقانه جواب نمی‌دهم


ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل استوک سیتی، از اظهارنظر کردن در مورد دست ندادن با مارک هیوز، سرمربی حریف خودداری کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل استوک سیتی، از اظهارنظر کردن در مورد دست ندادن با مارک هیوز، سرمربی حریف خودداری کرد.
آقای خاص که در جریان بازی با سرمربی استوک درگیری لفظی پیدا کرده بود، در پایان بازی هم با او دست نداد اما حاضر نشد در مورد این اتفاق به خبرنگاران توضیح بدهد.
او در کنفرانس مطبوعاتی گفت:" ترجیح می دهم به سوال در مورد دست دادن پاسخ ندهم. این سوال بدی است. اینطور به نظر می رسد که تقصیر من بود اما اینطور نیست.
من در مورد چیزهای احمقانه صحبت نمی کنم. برای اینکار خیلی پیر هستم. چیزهای احمقانه برای آدم های احمق است."
منچستریونایتد در سه دیدار ابتدایی اش در رقابت های این فصل به پیروزی رسیده بود و مورینیو معتقد است که بازی های ملی روی نمایش تیمش در دیدار امشب تاثیر داشت.
" با بعضی ناآمادگی ها، راحت می شد تشخیص داد که بعضی بازیکنان از کیفیت و قدرت تصمیم گیری لازم برخوردار نیستند.
می دانم که بعد از بازی های ملی، معجزه ای رخ نمی دهد و تنها مصدومیت، خستگی و از دست دادم تمرکز اتفاق می افتد. بازیکنانم کمی از همه اینها را داشتند.
من از بازیکنانم ناراحت نیستم. انتقادی به آنها ندارم. این نتیجه طبیعی اتفاقات اخیر است. ما 4 بازی کردیم، 10 امتیاز داریم و در صدر لیگ هستیم. همه چیز روبراه است."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است