مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پورموسوی: بازیکنانم در باد خوابیده بودند


سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید که از عملکرد بازیکنانش مقابل ایرانجوان رضایت نداشته و آنها در باد خوابیده بودند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/19 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: سید اکبر پورموسوی، سرمربی فولاد خوزستان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی، اظهار داشت: درست است جام حذفی جام شگفتی‌هاست، اما من از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم. بازیکنانم در باد خوابیده بودند. متأسفانه در بازی که می‌توانستیم پیروز شویم باختیم. با بچه‌ها حرف زدم و گفتم که باید از این به بعد به فکر بازی‌های لیگ برتر باشیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره موقعیت‌های زیادی که تیمش از دست داده است، گفت: ما در بخش حمله کم تعداد هستیم و باید روی این موضوع کار کنیم. در نیمه اول موقعیت‌های زیاد داشتیم، اما به دلیل همین کم تعدادی در حمله از دست دادیم.
وی در واکنش به این پرسش که یک اهوازی دروازه این تیم را باز کرده است، ‌ خاطرنشان کرد: فوتبال است و این اتفاقات پیش می‌آید. باید از فرصت‌های خودمان استفاده می‌کردیم، اما موفق نشدیم.
پورموسوی درباره تیم ایرانجوان بوشهر نیز، ‌ تصریح کرد: تیم خوبی بودند و عملکرد خوبی هم داشتند. حریف چشم به ضد حملات داشت و موفق هم شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است