مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مجری مراسم بزرگداشت مجید انتظامی مشخص شد


مجله اینترنتی راه ما: مراسم بزرگداشت مجید انتظامی با حضور هنرمندان، سینماگران، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه برگزار می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 5 ماه پیش
مراسم بزرگداشت مجید انتظامی با حضور هنرمندان، سینماگران، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه سه‌شنبه 24 مرداد در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود و رسالت بوذری مجری این مراسم خواهد بود.
روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: در این مراسم از مستندی با نگاه به زندگی و آثار این هنرمند که توسط مرکز مستند سوره تولید شده، رونمایی می شود.
بر پایه این خبر، این مراسم به منظور پاسداشت کارنامه درخشان و غنی مجید انتظامی و حضور و جایگاه تاثیرگذار او در عرصه موسیقی سینما Cinemaبویژه، سینمای انقلاب و دفاع مقدس طراحی شده است.
شایان ذکر است؛ مجید انتظامی یکی از تاثیرگذارترین آهنگسازان حال حاضر کشور است که نزدیک به ۱۰۰ موسیقی فیلم و حدود ۱۰ موسیقی صحنه‌ای نوشته است. موسیقی فیلم‌های آژانس شیشه‌ای، روز واقعه، از کرخه تا راین، ترن، دوئل، سردار جنگل، عقاب‌ها، مریم مقدس، کانی مانگا، بوی پیراهن یوسف و موسیقی سریال‌هایی مانند تنهاترین سردار، مردان آنجلس، شیخ بهایی و کلاه پهلوی از جمله آثار اوست...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است