مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اعدام قاضی داعشی به جرم جدایی از گروه


مجله اینترنتی راه ما: داعش یکی از اعضای خود به همراه دستیارانش را به سبب جدایی از این گروه تروریستی در حویجه عراق اعدام کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 6 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: گروه تروریستی داعش ISIS فردی را که «قاضی» خود می‌نامید، به سبب جدایی از این گروه، در شهرک حویجه عراق اعدام execution کرد.
یک منبع آگاه اعلام کرد: گروه تروریستی داعش یک قاضی Judge منطقه العباسی در شهرک حویجه را به همراه 4 دستیار وی اعدام کرد و سپس اجساد آنها را به تیر چراق برق آویخت. داعش این افراد خود را به سبب تلاش برای جدایی از این گروه و تشکیل یک گروه جدید اعدام کرد.
این منبع -که خواست نامش فاش نشود- افزود: گروه تروریستی داعش تاکنون بسیاری از اعضای خود را در کرکوک عراق بخاطر اختلافات پیش آمده میان آنها اعدام کرده است.
گروه تروریستی داعش از ژوئن سال 2014، منطقه حویجه، الرشاد، الزاب و العباسی را که در جنوب غرب شهر کرکوک عراق قرار دارد به اشغال خود در آورده است. تروریست‌های داعش تاکنون جنایت Crime های وحشیانه‌ای از جمله گردن زنی، سر بریدن، اعدام، سنگسار و قطع عضو علیه مردم در مناطق تحت اشغال خود انجام داده اند. شهروندان این مناطق با ترس از مجازات از سوی عناصر داعش، به زندگی خود ادامه می‌دهند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است