مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رونمایی از دو ابر برنامه برای وزارت خارجه


مجله اینترنتی راه ما: سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس از ارایه دو ابر برنامه اقتصادی و منطقه‌ای توسط وزیر خارجه پیشنهادی دولت در جلسه امروز با نمایندگان ولایی خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: سید حسین نقوی حسینی در تشریح جزییات نشست امروز صبح فراکسیون ولایی با محمد جواد ظریف وزیر پیشنهادی دولت به خانه ملت، گفت: نمایندگان ولایی امروز میزبان ظریف بودند که ایشان سر وقت در جلسه حضور پیدا کردند و این نشست با حضور بیش از 70 نفر از اعضا آغاز شد.
وی درمورد محورهای اصلی این نشست افزود: ابتدا نمایندگان نقطه نظرات خود را با ظریف در میان گذاشتند و وی پیرامون این نقطه نظرات که عمدتا حول مسایل منطقه- دیپلماسی اقتصادی- تعیین تکلیف آبهای مرزی- مراودات با همسایگان بود به ارایه توضیح پرداخت.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تعیین تکلیف حوزه دریای خزر- تقویت دیپلماسی عمومی و پارلمانی را از دیگر ابعاد مهم گفت‌وگو با ظریف برشمرد و خاطر نشان کرد: رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان ضمن تبیین برنامه‌های خود در این خصوص، از معرفی دو ابر برنامه یعنی دیپلماسی اقتصادی و پرداختن به مسایل منطقه در هدایت دور جدید وزارت خارجه خبر داد.
نقوی در پایان ارزیابی پیرامون اهداف و برنامه‌های ارایه شده توسط ظریف را به جمع بندی نهایی فراکسیون موکول کرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است