مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

امسال چند نفر از حجاج فوت کرده‌اند؟


اداره کل گذرنامه سعودی اعلام کرد: تاکنون، 28 نفر از حجاجی که برای ادای مناسک حج امسال در عربستان به سر می برند، فوت کرده اند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 5 ماه پیش
خبرگزاری ایرنا: به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان 'واس' دیروز (شنبه) به نقل از بیانیه اداره کل گذرنامه سعودی از درگذشت 28 نفر از حجاج بیت الله الحرام طی مراسم حج امسال خبر داد، اما ، به علت مرگ وتابعیت آنها هیچ اشاره ای نکرد. بر اساس این بیانیه، تا روز جمعه گذشته (20مرداد)، 570 هزار و139 نفر از خارج عربستان برای ادای مناسک حج وارد این کشور شده اند. پیش بینی می شود به دنبال بازگرداندن سهمیه 20 درصدی به حجاج خارجی توسط مقامات سعودی، شمار حجاج امسال به بیش از یک و نیم میلیون نفر برسد. عربستان در چهار سال گذشته شمار حجاج خارج را به میزان 20 درصد وحجاج داخلی را به میزان 50 درصد کاهش داده بود. اداره آمارعربستان شمار حجاجی را که سال گذشته وارد عربستان شدند، یک میلیون و 325 هزار و 372 نفر اعلام کرد.
خبرگزاری ایرنا: به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان 'واس' دیروز (شنبه) به نقل از بیانیه اداره کل گذرنامه سعودی از درگذشت 28 نفر از حجاج بیت الله الحرام طی مراسم حج امسال خبر داد، اما ، به علت مرگ وتابعیت آنها هیچ اشاره ای نکرد.
بر اساس این بیانیه، تا روز جمعه گذشته (20مرداد)، 570 هزار و139 نفر از خارج عربستان برای ادای مناسک حج وارد این کشور شده اند.
پیش بینی می شود به دنبال بازگرداندن سهمیه 20 درصدی به حجاج خارجی توسط مقامات سعودی، شمار حجاج امسال به بیش از یک و نیم میلیون نفر برسد.
عربستان در چهار سال گذشته شمار حجاج خارج را به میزان 20 درصد وحجاج داخلی را به میزان 50 درصد کاهش داده بود.
اداره آمارعربستان شمار حجاجی را که سال گذشته وارد عربستان شدند، یک میلیون و 325 هزار و 372 نفر اعلام کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است