Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

احمدزاده: باز هم طارمی را آقای گل می‌کنیم/ الاهلی هرکاری کند حریف پرسپولیس نمی‌شود


مسلمان خیلی هیجانی بازی را دنبال می کند و گاهی اوقات که در بازی از کوره در می رود من یا هر کس به او نزدیک باشیم سریع به سمتش می رویم تا برایش دردسر درست نشود. در آن لحظه که گفتید هم او کارت زرد را گرفت ولی باز هم داشت ادامه می داد که رفتم تا او را آرام کنم.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 4 ماه پیش
سرویس ورزشی فردا: فرشاد احمدزاده زننده گل دوم پرسپولیس به نفت تهران از روند حرکتی تیمش ابراز رضایت می کرد و استارت موفقیت آمیز تیمش را سرآغاز قهرمانی دوباره این تیم می دانست. او از اینکه رفیق صمیمی اش توانست بار دیگر بدرخشد و پایش به گلزنی باز شد خوشحال بود. او درباره بازی بعد تیمش و البته الاهلی در لیگ قهرمانان هم حرف زد.  
فردا: سه بازی سه برد! از وضعیت تیمت راضی هستی؟
- شکر خدا همه چیز همانطور که انتظار داشتیم پیش می رود.  فردا: چه برنامه ای داشتید؟
- با همه بچه های تیم همقسم شده بودیم که این فصل هم در ادامه نتایج فصل قبل بار دیگر رقبا را شکست بدهیم و جایگاه مان را بالای جدول تثبیت کنیم.  فردا: به چه شکل؟
- باز هم می خواهیم فاصله امتیازی مان را با رقبا زیاد کنیم. البته کار سختی است و امسال رقبا شرایط بهتری نسبت به گذشته دارند و از طرفی تاکتیک تیمی ما هم تقریبا برای همه آشنا شده و این ها کارمان را سخت تر می کند.  فردا: با این حال باز هم خوب برنده می شوید؟
- دلیل بازی های خوب ما این است که بچه ها حسابی با هم هماهنگ هستند. ما چشم بسته یکدیگر را در زمین مسابقه پیدا می کنیم و این مهمترین فاکتور در برتری ماست.  فردا: با پاس مهدی طارمی گل زدی؟
- بله! عالی و به موقع بود. در پایان بازی با نفت هم از بردمان خوشحال بودم هم از درخشش مهدی! او در این یکی دو بازی قبل خیلی تحت فشار بود و خوشحالم که توانست باز هم به آنچه حقش است برسد. او باز هم ثابت کرد که اگر بازی اش بگیرد کسی جلودارش نیست. مهدی دو گل زد و سه، چهار گل هم نزد. او برای پرسپولیس نعمت است و همه بچه ها هم این را می دانند و به خودش هم گفته اند. امسال هم تلاش می کنیم که او بار دیگر آقای گل شود و هت تریک کند.   فردا: درباره گل خودت حرف می زنی؟
- این حرکت تمرین شده ما در تیم بود. بارها در تمرین این نوع حمله ور شدن به دروازه را تمرین کرده ایم. حالا ممکن است یکبار من از طارمی پاس بگیرم و یکبار طارمی از من. اما محسن(مسلمان) که راه می افتد من و مهدی از دو طرف به تو می زنیم و هر کدام توپ گرفتیم اگر موقعیت داشتیم که ضربه می زنیم و اگر نداشتیم به نفر بغل دستی پاس می دهیم. در این بازی هم، مهدی پاس را داد و من هم معطل نکردم.  فردا: شما تقریبا با همان ترکیبی بازی می کنید که فصل قبل هم بازی می کردید؟
- تا حدودی همان است. وقتی کادر فنی نتیجه می گیرد باید هم ادامه دهیم. البته بچه هایی که به تیم اضافه شدند هم خوب کار می کنند.   فردا: منشا چرا در این بازی در ترکیب نبود؟ مگر در بازی قبل گل نزد؟
- نمی دانم. این سئوال را باید از برانکو بپرسید نه من.     فردا: در کل با منشا هم به اندازه محسن و مهدی و بقیه قدیمی ترها صمیمی شده ای؟
- من کلا با همه دوست هستم. منشا هم بچه بدی نیست. رابطه مان هم دوستانه و در حد خودمان است. البته قطعا در ادامه بیشتر با هم اخت می شویم.  فردا: در جریان بازی چرا با محسن مسلمان جر و بحث کردی؟
- محسن خیلی هیجانی بازی را دنبال می کند و گاهی اوقات که در بازی از کوره در می رود من یا هر کس به او نزدیک باشیم سریع به سمتش می رویم تا برایش دردسر درست نشود. در آن لحظه که گفتید هم او کارت زرد را گرفت ولی باز هم داشت ادامه می داد که رفتم تا او را آرام کنم. ما به تک تک بازیکنان مان نیاز داریم و نباید خودش را دوکارته و اخراج می کرد. مشکل خاصی نبود.  فردا: برد سه گله بهترین نتیجه تا اینجای فصل بود. فکر می کنی باز هم از این نتایج بگیرید؟
- خیلی دنبال گلزنی زیاد نیستیم. بیشتر دنبال برد و کسب هر سه امتیاز بازی ها هستیم. می خواهیم صدر جدول را داشته باشیم و برای همین اگر با یک گل هم برنده شویم همه راضی هستیم.  فردا: با تیم ملی به جام جهانی می روی؟
- این آرزوی بزرگ من است و اگر محقق شود عالی خواهد بود. همه تلاشم را می کنم بقیه اش دست من نیست و به کی روش بستگی دارد.  
فردا: وضعیت تیم ها در این سه هفته را چطور ارزیابی می کنی؟
- همه با قدرت وارد لیگ شده اند و یکی دو اتفاق غیر منتظره هم رخ داد که باید برای هضمش کمی صبر کرد.  فردا: کدام یکی دو اتفاق؟
- مهمترینش این است که استقلال در دو بازی اول یک امتیاز گرفت که کمتر کسی انتظار را داشت. پارس جنوبی جم هم خوب لیگ را آغاز کرد. سپاهان هم در بازی دوم بد باخت! فکر می کنم الان زمان مناسبی برای ارزیابی لیگ و تیم ها نیست.  فردا: در کل مسابقات را چطور ارزیابی می کنی؟
- کیفیت لیگ هر سال بهتر از قبل می شود و فکر می کنم دلیل اصلی اش ورود جوانان به تیم هاست. هر چه جوانان بیشتری به لیگ می آیند شادابی و تکنیک و مهارت بالاتری هم به مسابقات تزریق می شود.    فردا: فکر می کنی این فصل هم قهرمان شوید؟
- شک نکنید که این اتفاق می افتد. ما برای قهرمانی همقسم شده ایم و کار را از همان بازی سوپرجام استارت زدیم. در آن دیدار همه خسته بدنسازی بردیم ولی هر چه در توان داشتیم رو کردیم.  فردا: مشکلات مالی تیم تان برطرف شده که دیگر حرفی از پاداش قهرمانی تان نمی زنید؟
- نه! اما می خواهیم تمرکزمان را روی لیگ و بازی با الاهلی بگذاریم. وقتی هوادارن اعتراض ما را دیدند نگران شدند که مبادا حاشیه ها به تیم لطمه بزند و ما هم تصمیم گرفتیم دیگر اعتراضی به این مسایل نکنیم.   فردا: بازی با الاهلی را چطور پیش بینی می کنی؟
- قطعا بازی سختی داریم ولی برای آن بازی هم آماده هستیم. حتی اگر همین فردا باشد.  فردا: اما آنها خیلی خوب یارگیری کرده اند؟
- به هر حال ما هم یارگیری درستی داشتیم و مهمتر از آن این است که هر تیمی هماهنگ تر باشد بهتر هم نتیجه خواهد گرفت. شکر خدا ما از نظر هماهنگی در وضعیت خیلی خوبی هستیم.   فردا: بازی بعد با سیاه جامگان را چطور پیش بینی می کنی؟
- قطعا بازی سختی در پیش داریم. تیم های آقای میثاقیان تدافعی و چغر هستند ولی ما باز هم محکوم به بردیم و فقط برای برد به میدان خواهیم رفت. تمام تمرکز ما روی بازی با الاهلی است و امیدوارم سیاه‌جامگان را ببریم و با پیروزی به آسیا برویم.
سرویس ورزشی فردا: فرشاد احمدزاده زننده گل دوم پرسپولیس به نفت تهران از روند حرکتی تیمش ابراز رضایت می کرد و استارت موفقیت آمیز تیمش را سرآغاز قهرمانی دوباره این تیم می دانست. او از اینکه رفیق صمیمی اش توانست بار دیگر بدرخشد و پایش به گلزنی باز شد خوشحال بود. او درباره بازی بعد تیمش و البته الاهلی در لیگ قهرمانان هم حرف زد.
- شکر خدا همه چیز همانطور که انتظار داشتیم پیش می رود.
- با همه بچه های تیم همقسم شده بودیم که این فصل هم در ادامه نتایج فصل قبل بار دیگر رقبا را شکست بدهیم و جایگاه مان را بالای جدول تثبیت کنیم.
- باز هم می خواهیم فاصله امتیازی مان را با رقبا زیاد کنیم. البته کار سختی است و امسال رقبا شرایط بهتری نسبت به گذشته دارند و از طرفی تاکتیک تیمی ما هم تقریبا برای همه آشنا شده و این ها کارمان را سخت تر می کند.
- دلیل بازی های خوب ما این است که بچه ها حسابی با هم هماهنگ هستند. ما چشم بسته یکدیگر را در زمین مسابقه پیدا می کنیم و این مهمترین فاکتور در برتری ماست.
- بله! عالی و به موقع بود. در پایان بازی با نفت هم از بردمان خوشحال بودم هم از درخشش مهدی! او در این یکی دو بازی قبل خیلی تحت فشار بود و خوشحالم که توانست باز هم به آنچه حقش است برسد. او باز هم ثابت کرد که اگر بازی اش بگیرد کسی جلودارش نیست. مهدی دو گل زد و سه، چهار گل هم نزد. او برای پرسپولیس نعمت است و همه بچه ها هم این را می دانند و به خودش هم گفته اند. امسال هم تلاش می کنیم که او بار دیگر آقای گل شود و هت تریک کند.
- این حرکت تمرین شده ما در تیم بود. بارها در تمرین این نوع حمله ور شدن به دروازه را تمرین کرده ایم. حالا ممکن است یکبار من از طارمی پاس بگیرم و یکبار طارمی از من. اما محسن(مسلمان) که راه می افتد من و مهدی از دو طرف به تو می زنیم و هر کدام توپ گرفتیم اگر موقعیت داشتیم که ضربه می زنیم و اگر نداشتیم به نفر بغل دستی پاس می دهیم. در این بازی هم، مهدی پاس را داد و من هم معطل نکردم.
- تا حدودی همان است. وقتی کادر فنی نتیجه می گیرد باید هم ادامه دهیم. البته بچه هایی که به تیم اضافه شدند هم خوب کار می کنند.
- نمی دانم. این سئوال را باید از برانکو بپرسید نه من.
- من کلا با همه دوست هستم. منشا هم بچه بدی نیست. رابطه مان هم دوستانه و در حد خودمان است. البته قطعا در ادامه بیشتر با هم اخت می شویم.
- محسن خیلی هیجانی بازی را دنبال می کند و گاهی اوقات که در بازی از کوره در می رود من یا هر کس به او نزدیک باشیم سریع به سمتش می رویم تا برایش دردسر درست نشود. در آن لحظه که گفتید هم او کارت زرد را گرفت ولی باز هم داشت ادامه می داد که رفتم تا او را آرام کنم. ما به تک تک بازیکنان مان نیاز داریم و نباید خودش را دوکارته و اخراج می کرد. مشکل خاصی نبود.
- خیلی دنبال گلزنی زیاد نیستیم. بیشتر دنبال برد و کسب هر سه امتیاز بازی ها هستیم. می خواهیم صدر جدول را داشته باشیم و برای همین اگر با یک گل هم برنده شویم همه راضی هستیم.
- این آرزوی بزرگ من است و اگر محقق شود عالی خواهد بود. همه تلاشم را می کنم بقیه اش دست من نیست و به کی روش بستگی دارد.
- همه با قدرت وارد لیگ شده اند و یکی دو اتفاق غیر منتظره هم رخ داد که باید برای هضمش کمی صبر کرد.
- مهمترینش این است که استقلال در دو بازی اول یک امتیاز گرفت که کمتر کسی انتظار را داشت. پارس جنوبی جم هم خوب لیگ را آغاز کرد. سپاهان هم در بازی دوم بد باخت! فکر می کنم الان زمان مناسبی برای ارزیابی لیگ و تیم ها نیست.
- کیفیت لیگ هر سال بهتر از قبل می شود و فکر می کنم دلیل اصلی اش ورود جوانان به تیم هاست. هر چه جوانان بیشتری به لیگ می آیند شادابی و تکنیک و مهارت بالاتری هم به مسابقات تزریق می شود.
- شک نکنید که این اتفاق می افتد. ما برای قهرمانی همقسم شده ایم و کار را از همان بازی سوپرجام استارت زدیم. در آن دیدار همه خسته بدنسازی بردیم ولی هر چه در توان داشتیم رو کردیم.
- نه! اما می خواهیم تمرکزمان را روی لیگ و بازی با الاهلی بگذاریم. وقتی هوادارن اعتراض ما را دیدند نگران شدند که مبادا حاشیه ها به تیم لطمه بزند و ما هم تصمیم گرفتیم دیگر اعتراضی به این مسایل نکنیم.
- قطعا بازی سختی داریم ولی برای آن بازی هم آماده هستیم. حتی اگر همین فردا باشد.
- به هر حال ما هم یارگیری درستی داشتیم و مهمتر از آن این است که هر تیمی هماهنگ تر باشد بهتر هم نتیجه خواهد گرفت. شکر خدا ما از نظر هماهنگی در وضعیت خیلی خوبی هستیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است