Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ساماندهی در مشاغل مزاحم شمال تهران / تعطیلی اصناف آلاینده


مجله اینترنتی راه ما: کارگاهها و واحدهای صنفی آلاینده و مزاحم در منطقه ۳ تهران ساماندهی شدند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 4 ماه پیش
محمد رضا موسوی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه گفت : طی ماههای اخیر تعداد ۱۴ مورد از اصناف از جمله دامداری ، مکانیکی ، میوه فروشی که فعالیت آنها از نظر آلودگی های صوتی ، سدمعبر و... برای شهروندان مزاحمت ایجاد کرده بودند تعطیل و ۶ مورد هم پلمپ شدند.
موسوی در خصوص نحوه عملکرد این اداره گفت : در مرحله نخست سعی می شود با آن دسته از مشاغلی که داخل شهر هستند و با مسایل زیست محیطی قابلیت انطباق را دارند با صدور آرا ، تمهیدات لازم نسبت به کاهش مزاحمت ها و آلودگی های ناشی از روند فعالیت آنان اندیشیده شود.
وی ادامه داد : دسته دیگر مشاغلی هستند که شرایط کارگاهی مناسبی ندارند و در طرح انتقال به شهرک ها و مجتمع های صنعتی قرار گرفته اند که دراین رابطه با صدور رای تعطیل و هدایت آنها به سوی شهرک ها معضل آنها از سطح محدوده زندگی حذف می شود .
وی اظهار داشت : یکی از مهم ترین برنامه های این اداره در راستای ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم و بهینه سازی فضاهای شهری و رفع مزاحمت ها و آلودگی ها ، انتقال صنوفی از جمله ماشین ساز ، فلز تراش ، درودگران ، آهنگران و... به شهرکهای صنفی و خدماتی است .
موسوی در خصوص نحوه عملکرد این اداره برای ساماندهی صنایع و مشاغل اظهار داشت : در مرحله مهم ترین وظیفه این اداره ساماندهی و شناسایی صنایع و مشاغل مزاحم و آلاینده است که با توجه به دستور العمل اجرایی بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون Law شهرداری ها موظف به برخورد قانونی با واحدهای آلاینده و مزاحم هستند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است