مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

خیانت روس ها، عامل شهادت محسن حججی؟


روزنامه قانون به بهانه تكريم شهيد محسن حججي، به انتقاد از سياست‌هاي ايران در سوريه پرداخته و به طور تلويحي اشتباهات سياستمداران ايران و بعد خيانت روس‌ها را عامل شهادت محسن حججي مي‌داند!

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 6 ماه پیش
روشن است كه موشك‌هاي ايران تنش‌زا نبودند، بلكه شليك شدند تا عوامل تنش‌هاي پيش آمده عليه امنيت ملي كشور را سر جاي خود بنشانند. اگر ايران به داعش حمله نمي‌كرد، سطح سرخوردگي و خدشه‌دار شدن غرور و عزت ملي مردم ايران را پس از حمله عوامل داعش در تهران، با هيچ چيز ديگر نمي‌شد جبران كرد. سال‌ها پيش از اين، اكبر گنجي، روزنامه‌نگار اصلاح­طلب كه بعدها به خارج رفت، خيلي مبسوط در روزنامه صبح امروز (به مديرمسئولي سعيد حجاريان) با تيتر «خون به خون شستن محال آمد محال» مقالاتي نوشت كه در آنها نتيجه گرفته بود اگر غزوات پيامبر نبود، بني اميه هم خون امام حسين عليه السلام را نمي‌ريخت!
حالا این ها در سطحي نازل‌­تر و كم مايه­‌تر كلي گزاره رديف كرده كه بگويد سپاه و سياستمداران ايران مسئول خون شهيد هستند و او را به كشتن داده‌­اند! در اوج وحدت مردم ايران در گراميداشت خون ريخته‌ محسن حججي اين فقط عوامل این روزنامه بودند كه مي‌توانستند، جرقه تفرقه بزنند و براي توحش تكفيري‌ها عليه يكي از پاسداران انقلاب اسلامي دنبال مقصر داخلي بگردند و پاي غواص‌هاي شهيد كربلاي 4 را وسط بكشند!
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است