Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

حاضری: روحانی نگاه اصلاح‌طلبانه در بکارگیری از توانمندی زنان را عملیاتی کرد


مجله اینترنتی راه ما: یک عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان این‌که «انتخاب بانوان در معاونت‌های ریاست‌جمهوری اقدامی مناسب از سوی رئیس‌جمهور بود»، گفت: زنان دانشگاهی در دهه اخیر توانمندی‌های خود را اثبات کرده‌اند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: علی‌محمد حاضری اظهار داشت: با اشاره به فشارهایی که به دولت برای عدم بکار گیری زنان در سطح وزارت وارد شد، روحانی با انتخاب زنان در معاونت‌های دولت این فشارها و تعارضات را حل کرد تا به تعهد خود نسبت به توجه به زنان عمل کند.
وی افزود: روحانی نگاه اصلاح طلبانه در بکارگیری از توانمندی زنان را عملیاتی کرد. با توجه به تاخیرهای طولانی تاریخی در بکارگیری زنان در عرصه‌های مدیریتی، ‌ استفاده از زنان در معاونت ریاست جمهوری اقدامی مناسب است و حتی بهتر از بکارگیری زنان در پست‌های مدیریتی خیلی بالاست که زمینه برای آن فراهم نیست و شاید بازخورد منفی هم داشته باشد.
وی تصریح کرد: استفاده از زنان در سطوح مدیریت میانی و معاونت ریاست جمهوری منجر به این می‌شود که آن‌ها به تدریج قابلیت‌های خود را نشان داده و زمینه‌ و ظرفیت‌های اجتماعی مناسب هم برای بکارگیری آنان در سطوح بالاتر فراهم شود.
این فعال سیاسی در پایان درباره توانمندی‌های و سوابق شهیندخت مولاوردی، معصومه و ابتکار و لعیا جنیدی خاطرنشان کرد: زنان دانشگاهی ما در دهه‌های اخیر قابلیت‌های و توانمندی‌های خود را نشان داده‌اند و امیدواریم استفاده از آن‌ها در دولت زمینه را برای شکل گیری ظرفیت اجتماعی مناسب برای بکارگیری آنان در سطوح عالی مدیریتی فراهم کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است