مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گازگرفتگی 362 دزفولی! + عکس


مجله اینترنتی راه ما: رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان، آخرین آمار حادثه دیدگان نشت گاز کلر در دزفول را ۳۶۲ نفر عنوان کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 6 ماه پیش
شهیار میرخشتی اظهار کرد: تعداد افرادی که تا این لحظه به علت مسمومیت ناشی از استنشاق گاز کلر در دزفول به بیمارستان منتقل شده اند به ۳۶۲ نفر رسیده است.
میرخشتی توضیح داد: ساعت ۲۱:۱۹ شنبه در پی تماس همشهریان با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ دزفول و گزارش بوی گاز با منشا نامشخص و مسمومیت تعدادی از شهروندان در حد فاصل بین میدان الف دزفول و میدان رودبند، با توجه به پیش بینی وسعت حادثه Incident چهار پایگاه اورژانس شهری به محل اعزام شدند.
فرماندار دزفول نیز به خبرنگار در خصوص علت نشت گاز کلر در دزفول گفت: بررسی اولیه نشان می دهد که عوامل انسانی در این حادثه دخیل بوده است.
حبیب الله آصفی در خصوص این حادثه افزود: تعدادی افراد معتاد Addicted و بعضا ولگرد در منطقه محل نشت گاز کلر تردد می کردند که پیش بینی اولیه ما بر این است که یکی از افراد فوق الذکر محل کپسول های گاز کلر را دستکاری کرده باشد.
فرماندار دزفول وی در پاسخ به سوال در رابطه با بازداشت افراد مرتبط با این حادثه گفت: تاکنون هیچ شخصی بازداشت نشده است ولی تحقیق وسیع در این باره آغاز شده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است