مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رایزنی فراکسیون‌های سه‌گانه مجلس برای رأی اعتماد


عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از رایزنی فراکسیون‌های سه‌گانه پارلمان برای بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/22 - 6 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از رایزنی فراکسیون‌های سه‌گانه پارلمان برای بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم خبر داد.
احمد امیرآبادی عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای بررسی صلاحیت‌ها و سوابق وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، گفت: چندی پیش کمیته‌های 18‌ گانه‌ای در فراکسیون ولایی مجلس به منظور بررسی سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد که این کمیته‌ها تاکنون جلساتی را با وزرای مربوطه داشته‌اند.
وی افزود: طبق مصوبه شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، مقرر شده رؤسای کمیته‌های 18‌ گانه فراکسیون گزارش نهایی از بررسی سوابق و صلاحیت‌‌های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را به شورای مرکزی فراکسیون جهت طرح در مجمع عمومی ارائه کنند.  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح روند بررسی صلاحیت‌ و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در این فراکسیون، تصریح کرد: قرار است وزرای پیشنهادی در مجمع عمومی فراکسیون نیز حضور یابند و رؤسای کمیته‌‌ها نیز گزارشی از بررسی برنامه‌های وزرا ارائه دهند و اعضای فراکسیون هم نظرات خود را مطرح می‌کنند.
امیرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: قرار شده شورای مرکزی مجمع عمومی فراکسیون نیز بررسی‌های خود را درباره سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی داشته باشد، البته این فراکسیون در بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی با دیگر فراکسیون‌‌ها نیز رایزنی‌هایی خواهد داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است