مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

معروف: با حمایت هواداران پیروز شدیم


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی برابر چین به کمک شرایط میزبانی و تجربه بازیکنان مان توانستیم پیروز شویم.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
خبرگزاری فارس: سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی 3 بر صفر ایران برابر چین در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: مانند بازی روز گذشته شروع خوبی داشتیم، اما بازهم در ست دوم کمی مشکل پیدا کردیم. چین از تیم‌های خوب آسیا است و اکثر بازی‌ها ما با این تیم 5 سته شده است. خوشبختانه امروز شرایط میزبانی به سود ما بود و تجربه بازیکنان به کمک ما آمد. در مجموع فکر می‌کنم مسابقات را خوب شروع کردیم و امیدوارم این روند تا روز پایانی ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: اردبیل تجربه میزبانی مسابقات زیر 23 سال آسیا را هم داشته است و این بار هم شرایط میزبانی خوبی را فراهم کرده است. در مجموع فکر می‌کنم شرایط برای برگزاری این مسابقات در اردبیل به خوبی ایجاد شده است. متاسفانه اردبیل در لیگ برتر ایران تیم ندارد و نمی‌توانیم تجربه بازی در لیگ به میزبانی اردبیل را تجربه کنیم. تا کنون مردم اردبیل حمایت خوبی از ما کرده‌اند و البته ما هم با بازی‌های خوب خود و پیروزی هایی که کسب کردیم جواب حمایت‌های آنها را داده‌ایم. امیدوارم اردبیل بتواند در لیگ برتر تیمداری کند تا بازهم بتوانیم مقابل این تماشاگران بازی کنیم.
همچنین کاپیتان تیم ملی والیبال چین هم گفت: به ایران تبریک می‌گویم که پیروز شد. هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند. تیم ما بازیکنان جوانی دارد، اما با این حال خیلی خوب بازی کردیم. همانطور که قبلاً هم گفتم نکات زیادی از بازی با ایران آموختیم. ایران خیلی خوب بازی کرد، اما ما در شرایط حساس فرصت‌ها را از دست دادیم و باختیم. امیدوارم در بازی های بعدی بهتر بازی کرده و برنده باشیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است