مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برای برتری مقابل سیاه جامگان هم قسم شده بودیم


هادی حبیبی نژاد مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنان و مربیان این تیم برای برتری مقابل سیاه جامگان هم قسم شده بودند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
خبرگزاری فارس: هادی حبیبی نژاد درباره برتری 2 بر یک تیمش مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و حساسی بود و ما باید در این مسابقه پیروز می شدیم. بچه ها قبل از این بازی هم قسم شده بودند که سیاه جامگان را شکست بدهیم و در طول هفته هم با انگیزه زیادی تمرین کرده بودیم. خوشحالم که برد مهمی را به دست آوردیم.وی که در این بازی یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند در این مورد خاطر نشان کرد: خوشحالم که برای فولاد گل زدم و این گل را به هواداران متعصب تیم و مردم اهواز تقدیم می کنم. البته این گل حاصل تلاش بقیه بازیکنان بود و امیدوارم در بازی های آینده هم بتوانم تأثیرگذار باشم.
خبرگزاری فارس: هادی حبیبی نژاد درباره برتری 2 بر یک تیمش مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و حساسی بود و ما باید در این مسابقه پیروز می شدیم. بچه ها قبل از این بازی هم قسم شده بودند که سیاه جامگان را شکست بدهیم و در طول هفته هم با انگیزه زیادی تمرین کرده بودیم. خوشحالم که برد مهمی را به دست آوردیم.
وی که در این بازی یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند در این مورد خاطر نشان کرد: خوشحالم که برای فولاد گل زدم و این گل را به هواداران متعصب تیم و مردم اهواز تقدیم می کنم. البته این گل حاصل تلاش بقیه بازیکنان بود و امیدوارم در بازی های آینده هم بتوانم تأثیرگذار باشم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است