Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

لوزانو: ایران را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم


سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: ایران بازیکنان با تجربه‌ای دارد و من این تیم را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
خبرگزاری فارس: رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال چین پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر ایران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به کولاکوویچ و بازیکنان ایران تبریک می‌گویم. ایران با سرویس‌های خوب خود امروز ما را تحت فشار قرار داد و خیلی خوب بازی کرد.
وی ادامه داد: یک موضوعی را باید اینجا باز کنم و به کنفدراسیون والیبال آسیا تذکر بدهم؛ اگر قرار است ایران و چین در چنین سطحی برابر هم قرار بگیرند نمی‌توان با چنین داوران و کیفیتی این مسابقه را برگزار کرد. سطح داوری اصلاً خوب نبود. اگر داوران اشتباه نمی‌کردند ممکن بود در نتیجه بازی تغییری ایجاد نشود، اما به هر حال روی فشار بازی تاثیر دارد.
لوزانو درخصوص اینکه کدام اتفاق در جریان بازی موجب شد تا بیشتر عصبانی شود، تصریح کرد: بیشتر تصمیمات داور موجب شد عصبی شوم و اعتراضی نسبت به عملکرد بازیکنانم نداشتم.
سرمربی تیم ملی والیبال چین در مورد اینکه تمام درخواست‌های ویدئوچکی که گرفت برخلاف نظر داور و البته اشتباه بود، گفت: وقتی ویدئوچک به صورت فیلم است نمی‌توان به خوبی تشخیص داد، اما به نظرم اگر صحنه‌ها به صورت تصویر بود شاید تشخیص راحت‌تر بود!
وی خاطرنشان کرد: به کولاکوویچ تبریک می‌گویم، چون در زمان المپیک که من سرمربی ایران بودم سرویس‌های این تیم سطح چندان بالایی نداشت، اما حالا شرایط تغییر کرده است. ایران با تجربه است و من این تیم را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است