مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سجاد مردانی به مدال برنز رسید


سجاد مردانی با شکست در راند طلایی برابر نماینده کره جنوبی به مدال برنز وزن ۸۷+ کیلوگرم جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا دست یافت.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
ایسنا: نخستین دوره مسابقات تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا (G۲) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از بیست و یکم مرداد ماه در سالن یونیورسال شهر تاشکند با رقابت‌های اوزان ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم گروه زنان آغاز شده و پس از دو روز به پایان می رسد.
امروز( شنبه) در آغاز رقابت ها سجاد مردانی نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سايدوليم نومانوف از ازبکستان رفت و موفق شد ۱۰ بر ۳ به برتری دست یابد و به جمع چهار نفر برتر راه یابد.
مردانی در مرحله نيمه نهايي و برای صعود به فینال برابر يو مين با از كره جنوبي که در کارنامه اش قهرمانی نوجوانان آسيا در سال ۲۰۱۵ را دارد قرار گرفت و در پایان با وجود تلاش های بسیار در راند طلايي برابر حریف شکست خورد و به مدال برنز اين رقابت ها دست یافت
هدایت تیم ملی تکواندوی ایران برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و هادی افشار به عنوان مربی است.
در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا(G۲)،  به نفرات اول تا سوم به ترتيب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتياز در راستاي افزايش رنكينگ المپيك تعلق می گیرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است