Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ژاوی: تصمیم نیمار قابل احترام اما عجیب و غریب است/ رفتن او مثل جدایی فیگو بود


مجله اینترنتی راه ما: کاپیتان پیشین تیم فوتبال بارسلونا تصمیم هم‌تیمی سابقش برای ترک کاتالان‌ها و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن را زیر سؤال برد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
ژاوی هرناندس یکی از کسانی است که تصمیم نیمار برای ترک بارسلونا و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن را زیر سؤال برده و آن را عجیب می‌دانند. برخی اهداف مالی و برخی دیگر خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی را دلیل نیمار برای ترک بارسلونا می‌دانند اما به نظر ژاوی هیچ یک از این دلایل نمی‌تواند رفتن او از نوکمپ را توجیه کند.
ژاوی در گفت‌و‌گو با نشریه پاریسین فرانسه گفت: این تصمیم او بود و باید به آن احترام گذاشت. این یک انتخاب شخصی بود. بازیکنان امروز به تیمی می‌روند که بیشتر از همه آنها را بخواهد اما هیچ کسی تصور نمی‌کرد که نیمار بارسلونا را ترک کند. عجیب است که بازیکنی نخواهد در بارسلونا بماند. این اتفاق بسیار نادری است.
ژاوی در ادامه حرکت نیمار را به نوعی به رفتن لوئیز فیگو از بارسلونا برای پیوستن به رئال مادرید تشبیه کرد و اظهار داشت: 17 سال از زمانی که لوئیز فیگو بارسا را به مقصد رئال ترک کرد، می‌گذرد. نیمار هم حالا چنین انتخابی داشته است. نمی‌دانم چه شد که او تصمیم به رفتن گرفت، اینکه آیا جلساتی، مکالماتی یا ... در کار بوده است. درباره انتقال او بحث‌های فراوانی می‌شود. من ناراحتی هواداران را درک می‌کنم چون نیمار بدون هیچ توضیحی رفت. او بدون هیچ کنفرانس خبری یا چیزی بارسلونا را ترک کرد. باید ببینیم که او در پاری‌سن‌ژرمن چه کار خواهد کرد. چیزی که من از بابت آن اطمینان دارم این است که بارسلونا انتظار نداشت باشگاهی حاضر شود غرامت 222 میلیون یورویی فسخ قرارداد نیمار را بپردازد. حالا باشگاه باید از این پول به شیوه‌ای درست استفاده کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است