مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نگاه مثبت مجلسی‌ ها به کابینه پیشنهادی


نایب رییس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: جمع کثیری از اعضای این فراکسیون در جلسه امروز با وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و ورزش و جوانان اعلام حمایت خود را از این وزرای پیشنهادی اعلام کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
خبرگزاری ایرنا: نایب رییس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: جمع کثیری از اعضای این فراکسیون در جلسه امروز با وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و ورزش و جوانان اعلام حمایت خود را از این وزرای پیشنهادی اعلام کردند.
محسن بیگلری با اشاره به جلسه امروز اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس با وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و ورزش و جوانان گفت: در این جلسه این وزرای پیشنهادی برنامه های خود را به نمایندگان ارائه کردند و ما نیز سوالات خود را از آنان پرسیدیم.
نگاه نمایندگان به وزرای پیشنهادی مثبت است
همچنین نماینده مردم نایین و خور و بیابانک گفت: نگاه غالب نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی روحانی، مثبت و در مسیر کمک به دولت دوازدهم برای گذر از چالش هاست.
عباسعلی پوربافرانی افزود: مطالبه عمومی و خواست نمایندگان مجلس شورای اسلامی شکل گیری کابینه ای از افراد نخبه و کاردان است.
وی بر توجه دولت دوازدهم به حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تاکید کرد.
پوربافرانی افزود: برنامه ریزی و هماهنگی وزیران با رئیس جمهوری نقشی مهم در پیشبرد اهداف کشور دارد و کابینه دوازدهم باید توانمند باشد تا بتواند گام های اثربخش در پاسخ به انتظارات مردم بردارد.
وزیران پیشنهادی افرادی مجرب و کاردان هستند
محمود بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی هم در این باره گفت: بسیاری از وزیران پیشنهادی رئیس جمهوری دارای تجارب تئوری و عملی قابل توجهی هستند که به واسطه حضور این افراد می توان در آینده شاهد تحولات بزرگ در عرصه های مختلف بود.
او به روزهای پر کار و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: خرسندیم از اینکه بیشتر وزیران پیشنهادی افرادی شایسته و کاردان هستند.
وی ادامه داد: در این میان وزیران پیشنهادی دفاع، امور اقتصادی و دارایی تجارب علمی و عملی بالایی دارند که این امر می تواند در این حوزه ها گره گشا باشد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است