مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۲۵ قدرت خارق العاده که هرکس آرزوی داشتنش را دارد!


اعتراف کنید! شما هم گاهی آرزو می­‌کنید که ای کاش یک ابرانسان بودید و قدرت­های خاص داشتید. حتماً در کودکی‌­تان پیش آمده که شنلی روی دوشتان بیندازید، دور خانه بدوید و حس قهرمان بودن بکنید!

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
وبسایت دیجی رو - نهال سهیلی فر: اعتراف کنید! شما هم گاهی آرزو می­‌کنید که ای کاش یک ابرانسان بودید و قدرت­های خاص داشتید. حتماً در کودکی‌­تان پیش آمده که شنلی روی دوشتان بیندازید، دور خانه بدوید و حس قهرمان بودن بکنید! آدم گاهی وقت‌ها فکر می­کند که واقعاً چه می­شد اگر فلان قدرت خارق­‌العاده را داشت؟! حتی اگرطرفدار فیلم‌­­های ابرانسانی و سوپر قهرمانی مثل Avenger و Batman نباشید بازهم در ذهنتان به داشتن چنین قدرت­‌هایی فکر کرده‌­اید. بنابراین در ادامه با معرفی ۲۵ قدرت ابرانسانی که مطمئناً برایتان هیجان­‌انگیز خواهد بود با دیجی رو همراه باشید!
تقلید قدرت
آیا مهارت‌های خاصی هست که آرزو می­کردید که ای­ کاش آن­ها را بلد بودید یا در آن­ها حرفه­ای بودید؟ تقلید قدرت به شما اجازه می­دهد که قدرت و توانایی های دیگران را جذب کنید، مثلاً به سرعت مایکل فلیپس شنا کنید، مثل استیون اسپیلبرگ کارگردانی کنید یا مثل جی­ کی رولینگ رمان­‌های پرفروش بنویسید.
نامرئی بودن
شنل نامرئی هری ­پاتر را فراموش کنید! با داشتن قدرت نامرئی بودن می­توانید دریک چشم به­ هم زدن با استفاده از نیروی ذهنتان نامرئی شوید. اگر نامرئی بودید می­‌توانستید بدون اینکه خانواده­‌تان متوجه شوند ازخانه خارج شوید و بدون اینکه دوستان‌تان بفهمند با آن­ها شوخی کنید و سربه ­سرشان بگذارید!
نیروی ابرانسانی
اگر قدرت ابرانسانی داشتید می­توانستید به­ سادگی در مسابقه قو‌ی­ترین مردان برنده شوید، در بطر‌ی‌­ها و قوطی‌ها را به ­راحتی بازکنید، ماشین‌­ها را بلند کنید، آجر بشکنید و خیلی کارهای دیگر را بدون اینکه ذره‌­ای به خودتان فشار بیاورید انجام دهید. قوی­ بودن به اندازه هالک هم مزایای خودش را دارد!
شفا دادن
یک لحظه فکرکنید اگر قدرت شفا دادن داشتید چه می­شد! نه­ تنها می توانستید بریدگی­‌ها و کبودی‌­های سطحی را بهبود بخشید، بلکه می­توانستید بیماری­‌های جدی‌­تری مثل سرطان، آلزایمر و ایدز را برای همیشه ازتاریخ بشریت پاک کنید.
استقامت ابرانسانی
استقامت ابرانسانی به درد کسانی می­خورد که می­خواهند طولانی مدت فعالیت فیزیکی انجام­ دهند اما ذره‌­ای خسته نشوند. مثلاً اگر این قدرت را داشته باشید می­توانید به­ سادگی دوی ماراتون انجام دهید، کل خانه را تمیزکنید و طولانی­ مدت درس بخوانید بدون اینکه حتی ذره­‌ای احساس ناراحتی و خستگی کنید.
تنفس در زیرآب
اگر شما قدرت تنفس زیرآب را داشتید می­توانستید مثل یک ماهی در زیرآب نفس بکشید این­طوری شما می‌توانستید هرچقدر که دلتانمی­خواست بدون اینکه نگران اکسیژن باشید غواصی کنید!
آسیب ناپذیری
آسیب ­ناپذیری قهرمان­‌ها را در برابر آسیب­‌های فیزیکی، روحی و روانی مصون می­دارد. اگر شما چنین قدرتی داشتید دیگر نگران خسته­ شدن، احساس غم پس از شکسته­ شدن قلب یا رنج ­بردن از افسردگی نبودید!
سفر در زمان
اگر این قدرت را داشتید دیگر برای سفر در زمان به ماشین احتیاج نداشتید. می­توانستید گذشته­‌تان را درست کنید یا آینده­‌تان را مشاهده کنید!
دید در شب
بیخیال چراغ ­قوه یا فلش گوشی.اگر قدرت دید درشب داشتید دیگر شب­ها پای‌تان به لبه­‌ی ­تخت یا مبل گیر نمی­کرد و دادتان به هوا نمی­رفت حتی این­طوری می­توانستید درتاریکی هم مطالعه کنید و دیگر لازم نبود بر سر روشن گذاشتن برق با دیگران دعوا کنید!
تله ­پاتی
بعضی از دوستان‌ هستند که می­توانند با چهره‌­شان یا کلا بدون حرف­ زدن با یکدیگر ارتباط برقرار کند اما اگر قدرت تله ­پاتی داشتید و می­توانستید ذهن یکدیگر را بخوانید راحت­تر نبود؟ این­طوری می توانستید با دوستان‌تان یک گفتگوی مخفیانه داشته باشید و هیچ­کس هم متوجه آن نشود!
سرعت ابرانسانی
فکر کنید که اگر سرعت ابرانسانی داشتید چقدر طول می­کشید تا پای پیاده به شهر­ها یا کشورهای مختلف برسید! یا حتی اگر سرعتتان آن­قدر بالا بود چه کارهایی را می­تواستید بدون اینکه دیگران متوجه شوند انجام دهید.
چند زبانی
چندزبانی توانایی فهمیدن هرنوع زبانی است. اگر شما این قدرت ابرانسانی را داشتید می­توانستید بدون اینکه نگران زبان باشید به هرجای دنیا که دوست­ داشتید سفر کنید بعلاوه چه درآمدی که می­توانستید ازاین ویژگی دربیاورید!
تغییر آب و هوا
اگر شما این قدرت را داشتید می­توانستید به ­راحتی شرایط آب و هوایی را کنترل کنید. مثلاً هر موقع می­خواستید می­توانستید برف ببارانید و یا دما و حالت موج­‌ها را در سواحل در بهترین حالت‌شان نگه­دارید! واقعاً که این قدرت چ­قدر در تابستان­ها به درد می­خورد!
بالارفتن از دیوار
حتما یادتان می­ آید که چه لذتی میبردیم که از چهارچوب­‌های در استفاده می­کردیم و بالا می رفتیمو اگراین قدرت را داشتید می­توانستید هروقت که اراده می­کردید آن هم در سطحی (دیوار، سقف و …) بالا بروید. اگراین قدرت را داشتید می­توانستید متوجه شوید که مرد عنکبوتی ازاین کار چه لذتی می‌برد!
پیش ­بینی
اگراین قدرت را داشتید می­توانستید آینده را پیش­گویی کنید و اولین کسی می­ شدید که از خطرات گوناگون باخبر می­شدید و می­توانستید دیگران را نجات دهید! فکر کنید اگر این قدرت را داشتید در زندگی خودتان چه تغییراتی می­توانستید ایجاد کنید!!
پژواک
اگر توانایی اکو و پژواک داشتید می­توانستید مثل خفاش محل هرچیز را با صدا پیدا کنید. این نیرو هم مثل دید درشب در تاریکی خیلی به دردتان می­خورد.
دستکاری زمان
تابحال آرزو کرد‌ه‌­اید که ای ­کاش می­‌توانستید زمان را به عقب برگردانید؟ اگر این توانایی را داشتید دیگر در شرایط و موقعیت‌­های سخت و دشوار قرار نمی­گرفتید و می‌توانستید لحظات شیرین‌تان را هرچ­قدر که دوست داشتید ادامه بدهید.
چابکی ابرانسانی
اگر این قدرت را داشتید می­توانستید در حداقل زمان واکنش نشان دهید، انعطاف پذیری بالایی داشته و ظرفیت پرش فوق‌­العاده بالایی داشته باشید!
صحبت کردن با حیوانات
تاحالا به این فکر کرده‌­اید که حیوان خانگی‌­تان به چه­ چیزی فکر می­کند؟ اگر این قدرت را داشتید می­توانستید با سگ­ها، گربه‌­ها، و پرنده‌­ها و هرحیوانی که از کنارتان رد می­شود صحبت کنید.
عمر جاودان
اگر شما عمر جاودان داشتید می­توانستید همیشه زنده باشید و زندگی کنید و پیرترین فرد روی زمین بشوید. اینطوری شما می­توانید باخیال راحت وقت‌تان را صرف هرچیزی که دوست دارید بکنید و از تمام پیشرفت­‌هایی که درطول زمان انجام می­شود، بهره ببرید!
هوش ابرانسانی
شما با قدرت هوش ابرانسانی می­توانید به باهوشی آلبرت انیشتین شوید و به خاطر همین هوش برترتان دیگر هیچ­وقت لازم نبود درس بخوانید!
کنترل ذهن
اگر قدرت کنترل ذهن داشتید می­توانستید رئیس‌تان را قانع کنید که حقوق‌تان را افزایش دهد، از استادتان نمره کامل بخواهید و مغر والدینتان را شستشو دهید تا بگذارند درستان را رها کنید! اساساً بااین قدرت شما هرکاری که دلتان می­خواست می­توانستید بکنید و زندگی برایتان عسل می­شد!
سپرمحافظتی
اگر شما خیلی به فضای شخصی‌­تان اهمیت می­دهید داشتن توانایی ایجاد سپرمحافظتی خیلی می­تواند به کارتان بیاید. این قدرت به شدت برای وقت­هایی که می­خواهید تنها باشید ایده‌­آل است. حتی اگر باکسی بحث و دعوایتان می­شد هم می­توانستید مطمئن باشید که به هیچ­ طریقی دستشان به شما نمی­رسد!
توانایی انطباق پذیری
اگر این نیرو را داشتید دیگر مشکلی با رد شدن از دیوار نداشتید! درواقع هیچ­وقت و هیچ­ جا به هیچ درقفلی نمی خوردید و هیچ­وقت هم به کلید احتیاج پیدا نمی­کردید. درواقع درب همه ­جا برایتان باز بود!
پرواز کردن
واقعاً دیگر به تعریف کردن از این قدرت خارق­‌العاده نیازی نیست! این قدرتی است که همهٔ ما از بچگی آرزویش را داشتیم!. دنیا را بدون گیرکردن در ترافیک تصور کنید!. یک ­لحظه تجسم کنید که هرکجا که دلتان خواست می‌توانستید بروید و می­توانستید دنیا را از چشم یک پرنده نگاه کنید! اگر می­توانستید پرواز کنید این دنیای خیالی برایتان تبدیل به واقعیت می­شد!
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است