مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تبادل نظر جابری انصاری و اسماعیل ولد شیخ برای ایجاد گشایش در بن بست سیاسی یمن


مجله اینترنتی راه ما: معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه در دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن ضمن ابراز نگرانی از بحران شدید انسانی در یمن حمایت جمهوری اسلامی ایران را از تلاش های سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ و بحران در این کشور اعلام کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: اسماعیل ولد الشیخ احمد نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن که برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران در تهران بسر می برد، ظهر امروز - شنبه - با حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه گفت وگو و رایزنی کرد.
در این دیدار که با ضیافت ناهار میزبان به افتخار میهمان ادامه یافت، نماینده دبیرکل سازمان ملل گزارشی از آخرین وضعیت انسانی در یمن و تلاش ها و رایزنی های اخیر خود برای تحرک مجدد در مسیر حل سیاسی بحران یمن ارائه و از جمهوری اسلامی ایران درخواست کرد از این تلاش ها حمایت کند.
جابری انصاری نیز ضمن ابراز نگرانی از بحران شدید انسانی در یمن و اعلام حمایت از تلاش های سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ و بحران یمن، چارچوب پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران برای حل سیاسی بحران یمن و اصولی که باید در مسیر حل این بحران مورد توجه قرار گیرد را بر شمرد.
طرفین همچنین در این دیدار درباره ایده های جدید برای ایجاد گشایش در بن بست سیاسی موجود تبادل نظر کردند.
به گزارش ایرنا، اسماعیل ولد شیخ نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن امروز به منظور بحث و گفت و گو درخصوص حل و فصل بحران یمن وارد تهران شده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است