Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

تعیین چهارمین منطقه کاهش تنش در سوریه پس از مذاکرات ایران و روسیه


مجله اینترنتی راه ما: رئیس‌جمهور ترکیه گفت: انتظار می‌رود مساله تعیین آخرین منطقه کاهش تنش در استان ادلب در سوریه در جریان مذاکرات با روسیه و ایران به طور موفقیت‌آمیز حل شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه پیش از این در 6 اوت، گفته بود که کار روی تعیین چهارمین منطقه کاهش تنش در استان ادلب در سوریه در حال انجام است هر چند دشواری‌ها در این زمینه هم‌چنان باقی است.
رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه روز جمعه در جمع خبرنگاران گفت: هم‌چنان که مذاکرات درباره وضعیت ادلب ادامه دارد، سرویس اطلاعاتی ما تماس‌های نزدیکی با روسیه و ایران دارد. رایزنی‌ها درباره ادلب مثبت بوده و من فکر می‌کنم که در چارچوب مذاکراتی که با روسیه و تهران انجام شده است ما قادر خواهیم بود هرچه زودتر به یک راه‌حل در این زمینه دست یابیم.
به گزارش اسپوتنیک، توافق بر سر ایجاد 4 منطقه کاهش تنش در سوریه در ماه می در آستانه پایتخت قزاقستان میان ایران، روسیه و ترکیه حاصل شد
سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز 3 اوت گفت که نمایندگان وزارت دفاع روسیه و مخالفان سوری میانه‌رو در جریان دیدارشان در قاهره به توافقی بر سر سومین منطقه کاهش تنش واقع در شمال حمص در سوریه دست یافته‌اند.
پیش از این توافق بر سر دو منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه یکی در امتداد مرز اردن که تحت کنترل مخالفان قرار دارد و دیگری در غوطه شرقی حاصل شد. مساله تعیین چهارمین منطقه کاهش تنش در سوریه هنوز به طور کامل حل نشده و در انتظار موافقت مخالفان سوری قرار دارد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است