Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

هافبک نفت: ما فقط نیاز به زمان داریم


مجله اینترنتی راه ما: هافبک تیم فوتبال نفت تهران به آینده این تیم خوش‌بین است و امیدوار به اینکه در دیدارهای آتی نتایج خوبی بگیرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
علی زینالی درباره شکست سنگین نفت در دیدار برابر پرسپولیس گفت: ما با قهرمان فصل قبل بازی می‌کردیم که در همه خطوط بازیکنان خوبی دارد و کادرفنی توانایی هم روی نیمکت این تیم حضور دارد. ما در نیمه اول پا به پای پرسپولیس جلو آمدیم، ولی در نیمه دوم کارمان سخت شد. اگر در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل نمی‌خوردیم شاید نتیجه طور دیگری رقم می‌خورد.
علی زینالی ادامه داد:‌ نفت تهران دیر بسته شده است و همه می‌دانند تیم ما چه شرایطی قبل از شروع لیگ داشت. ما در نیمه دوم این بازی از لحاظ بدنی دچار مشکل شدیم هرچند که در نیمه اول هم یکی دو فرصت داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شد وضعیت بازی تفاوت پیدا می‌کرد. با اینکه شکست خوردیم، ولی من به آینده نفت خوش‌بین هستم. نباید شکست برابر پرسپولیس را ملاک قرار داد، چرا که این تیم در شرایط فعلی یکی از بهترین تیم‌های ایران است.
هافبک تیم فوتبال نفت تهران همچنین خاطر نشان کرد: لیگ برتر بعد از هفته پنجم تعطیل می‌شود و این بهترین فرصت است تا بتوانیم خودمان را برای بازی‌های آینده آماده کنیم. ما از دو بازی ابتدایی چهار امتیاز گرفتیم و این نتیجه بدی نیست. امیدوارم در دو بازی آینده هم خوب امتیاز بگیریم و با شرایط بهتری به استقبال تعطیلات برویم.
علی زینالی در مورد اینکه آیا در بازی با پرسپولیس از عملکردش راضی بوده است یا نه، اظهار داشت: من خیلی راضی نیستم، ولی فوتبال یک بازی گروهی است و من سعی کردم در چارچوب کار تیمی خوب عمل کنم. من و دیگر بازیکنان نفت نیاز به زمان داریم تا با یکدیگر هماهنگ شویم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است