Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

عدم نگرانی پرسپولیس برانکو از محرومیت زمستانی


مجله اینترنتی راه ما: پرونده پیچیده‌ای که بعد از 5سال به نقطه پایان رسیده و در مرحله اجرای حکم قطعی به سر می‌برد. فعلا رأی طلب دستیاران مانوئل که چیزی حدود دومیلیارد تومان است صادر شده و سرخ‌ها هر روز منتظر صدور رأی خود مانوئل هستند که گفته می‌شود طلبش می‌تواند چند برابر بیشتر از این عدد باشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
فعلا اما باشگاه پرسپولیس همه تلاشش را معطوف به تهیه پول دستیاران مربی پرتغالی کرده، مبلغی که اگر به زودی پرداخت نشود، می‌تواند مجازات‌هایی مثل کسر امتیاز یا محرومیت از جذب بازیکن را برای قرمزها به همراه داشته باشد. بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، از جمله تنبیهات جدیدی بود که برای باشگاه‌های ایرانی درنظرگرفته شد و ما پارسال شاهد اعمال آن برای تراکتورسازی و استقلال Esteghlal بودیم. حالا ممکن است تاخیر در پرداخت طلب ژوزه و دستیارانش منجر به اعمال همین محرومیت برای پرسپولیسی‌ها شود. البته که در این میان عاقلانه‌ترین کار آن است که باشگاه دست بجنباند و با پرداخت پولی که اول تا آخر چاره‌ای جز دادنش نیست، از مجازات‌های بعدی پیشگیری کند. با این وجود دست‌کم خیال پرسپولیسی‌ها از یک جهت می‌تواند راحت باشد، اینکه حتی اگر در زمستان از جذب بازیکن محروم هم بشوند، تیم خوبی در اختیار دارند و بعید است مشکل خاصی برای‌شان رخ بدهد.
اگر نوراللهی را هم بازیکن پرسپولیس به شمار بیاوریم، در حال حاضر قرمزها در هر پست بین دو تا سه بازیکن خوب دارند که قابل جانشینی با هم هستند. درون دروازه بیرانوند و رادو، در خط دفاعی جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، شایان مصلح، حسین ماهینی و صادق محرمی، در خط میانی نوراللهی، کمال، احمدزاده، مسلمان، سیامک نعمتی، ربیع‌خواه، علوان‌زاده، وحید امیری و بشار رسن و در خط حمله هم علیپور، منشا و طارمی ابزار کافی را در اختیار برانکو قرار داده‌اند تا حتی اگر در زمستان نتوانست بازیکن بگیرد، فعلا خیلی با مشکل مواجه نشود. البته همه اینها منوط به این است که در چند ماه آینده مصدومیتی برای بازیکنان اصلی پرسپولیس پیش نیاید یا بازیکنی تصمیم به جدایی از این تیم نگیرد. حالا یک لحظه چشم‌تان را ببندید و تصور کنید اگر چنین محرومیتی چند سال پیش مثلا در دوران پرسپولیس استیلی پیش می‌آمد چه سرنوشتی در انتظار سرخپوشان بود!..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است