Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

احزاب باید برنامه اجرایی داشته باشند و دولت را یاری دهند


مجله اینترنتی راه ما: دفتر نمایندگی خانه احزاب مازندران باحضور معاون سیاسی وزیر کشور و نمایندگان برخی احزاب و تشکل های سیاسی استان افتتاح شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، علی اصغر احمدی در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی خانه احزاب استان مازندران با بیان این که همه احزاب باید دارای برنامه اجرایی باشند و دولت را در شرایط مختلف یاری دهند، گفت: اداره و توسعه کشور با کادر سازی احزاب امکان پذیر است.
معاون سیاسی وزیر کشور، با اشاره به این که دفتر نمایندگی خانه احزاب مازندران ششمین دفتر در کشور است که مورد افتتاح قرار گرفت، گفت: بازنگری قانون Law احزاب در سال 95 توسط مجلس شورای اسلامی منجر به شکل گیری کمیسیون ماده 10 احزاب در کشور شد.
احمدی افزود: احزاب باید در سایه تعامل، گفت‌وگو و همفکری برای توسعه سیاسی کشور گام های بلند و جدی بردارند.
در این مراسم هم چنین علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به نقش و اهمیت فعالیت احزاب در گسترش مشارکت سیاسی آحاد جامعه در تعیین سرنوشت خود، گفت: امروز احزاب از رخوت در حال خروج هستند که بهترین گواه آن، افتتاح دفاتر نمایندگی خانه احزاب استان هاست.
وی یاد آور شد: تحرک در فعالیت احزاب و ایجاد خانه احزاب در سایه سیاست های دولت تدبیر و امید محقق شده است.
در این مراسم هم چنین قدرتعلی حشمتیان رییس خانه احزاب ایران، یوسف نژاد، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای و برخی از فرمانداران و مدیران استان حضور داشتند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است