مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اولین تیزر «مادر!» آرنوفسکی


فیلم «مادر!» آخرین ساخته دارن آرنوفسکی، کارگردان فیلم‌ ماندگار «قوی سیاه»، در ژانر وحشت کمتر از یک ماه دیگر اکران می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
وب سایت فیلم نت نیوز: فیلم «مادر!» آخرین ساخته دارن آرنوفسکی، کارگردان فیلم‌ ماندگار «قوی سیاه»، در ژانر وحشت کمتر از یک ماه دیگر اکران می‌شود.
فیلم مادر! (!Mother) آخرین ساخته‌ی دارن آرونوفسکی، کارگردان فیلم‌های مطرحی مانند چشمه (The Fountain)، قوی سیاه (Black Swan) در نوبت اکران قرار دارد.
جنیفر لارنس بازیگر برنده اسکار برای فیلم دفترچه امیدبخش (Silver Linings Playbook) نقش اول را در این فیلم جلوی دوربین آرنوفسکی بازی کرده است. نقش مقابل لارنس را خاویر باردم بازی می‌کند که در کارنامه‌اش اسکار بهترین بازیگر را برای نقش‌آفرینی در فیلم جایی برای پیرمردها نیست (No Country for Old Men) دارد.
علاوه بر این دو بازیگر دامنل گلیسون، میشل فایفر و اد هریس هم در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.
در فیلم «مادر!» زوج جوانی با چند مهمان سرزده در خانه‌شان مواجه می‌شوند و اتفاق‌ها همراه با برملا شدن راز‌هایی از گذشته برای زن جوان است.
آرونوفسکی، کارگردان کم کار اما پرافتخار هالیوود، ازجمله کارگردان‌هایی است که علاوه بر موفقیت در گیشه، طرفداران زیادی بین علاقمندان به سینما و منتقدان در سراسر دنیا دارد.  آرنوفسکی فیلم مادر! (!Mother)  را در سکوت کامل خبری ساخت و بعد از اکران اولین تیزر رسمی، منتقدان بازی جنیفر لارنس را در این فیلم تحسین کردند.
تاریخ اکران فیلم «مادر!» (!Mother) دارن آرنوفسکی کمی جابه‌جا شد و بالاخره ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای اکران این فیلم مشخص شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است