Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ابهام در وضعیت مهاجم ملوان؛ شنانی به اکسین می‌رسد؟!


مجله اینترنتی راه ما: ملوان مقابل تیم اکسین با کمبود بازیکن در فاز هجومی رو به رو خواهد بود

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
یاران نادر دست نشان در ملوان که در هفته اول و در دیداری خانگی موفق شدند با نتیجه 1-0 برق جدید شیراز را شکست دهند و به سه امتیاز ارزشمند این بازی دست یابند، با خبر پارگی رباط صلیبی علی فاطمی کمی سر گردان شدند و آنچه از تمرینات این تیم به گوش می‌رسد، روحیه ضعیف آنان در انجام کارهای تاکتیکی است.
دست نشان با پارگی رباط صلیبی فاطمی، حسین قنبری را به زمین فرستاد و از شهریار مقانلو که کمی دچار مصدومیت بود در بازی با برق جدید استفاده نکرد و وضعیت وی در بازی این هفته مقابل اکسین گویا رو به بهبودی است و می‌تواند به میدان برود.
اما آنچه سبب شده تا دستان نادر خالی بماند، علاوه بر نبود فاطمی مصدومیت بد موقع حسین شنانی بوده است. شنانی مصدومیت آنقدر شدید بوده است که حتی در طول هفته گذشته نتوانسته تمرینی با سایر بازیکنان داشته باشد و حضور این بازیکن مقابل اکسین همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ضمن اینکه شنانی فصل گذشته زننده تک گل سه امتیازی ملوانان در بازی رفت نیز بود که به نظر به این بازی نخواهد رسید.
از شواهد مشخص است که دست نشان از تک مهاجم خود یعنی بابک مرادی استفاده کند و پشت این بازیکن نیز از بازیکنانی همچون حسین قنبری، میلاد احمدی و پوریا غلامی استفاده کند و مقانلو، محمدرضا نقدی پور و سینا دست نشان را روی نیمکت بنشاند تا در صورت نیاز از آنها در نیمه دوم استفاده کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است