Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

سقوط زن جوان از آبشار شاهاندشت


زن ۲۴ ساله آملی در اتفاعات آبشار شاهاندشت که گرفتار شده بود ، نجات پیدا کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
خبرگزاری ایسنا: : جمشید نیک‌زادرئیس جمعیت هلال احمر آمل  اظهارکرد: در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۲ جمعیت هلال احمر آمل مبنی بر سقوط زن ۲۴ ساله از ارتفاعات آبشار شاهاندشت، بلافاصله تیم امدادی پایگاه امداد و نجات گزنک جمعیت هلال احمر این شهرستان به منطقه اعلام شده اعزام شدند. وی تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم امدادی پایگاه گزنک به منطقه اعزام شدند و پس از دسترسی به مصدوم، اقدام به اعزام مصدوم کردند. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل خاطرنشان کرد: این شخص که از ناحیه دست دچار شکستگی شده بود و بلافاصله توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر آمل به درمانگاه گزنک اعزام شد.
خبرگزاری ایسنا: : جمشید نیک‌زادرئیس جمعیت هلال احمر آمل  اظهارکرد: در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۲ جمعیت هلال احمر آمل مبنی بر سقوط زن ۲۴ ساله از ارتفاعات آبشار شاهاندشت، بلافاصله تیم امدادی پایگاه امداد و نجات گزنک جمعیت هلال احمر این شهرستان به منطقه اعلام شده اعزام شدند.
وی تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم امدادی پایگاه گزنک به منطقه اعزام شدند و پس از دسترسی به مصدوم، اقدام به اعزام مصدوم کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل خاطرنشان کرد: این شخص که از ناحیه دست دچار شکستگی شده بود و بلافاصله توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر آمل به درمانگاه گزنک اعزام شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است