Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

پشت پرده پاس ندادن بازیکنان پرسپولیس به منشا


مدت‌هاست ماجرای پاس ندادن به منشا تبدیل به یکی از حاشیه‌های پرسپولیس شده است. پشت پرده پاس ندادن بازیکنان پرسپولیس به منشا

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
جام نیوز: از وقتی که گادوین منشا به پرسپولیس پیوسته، همواره این بحث مطرح شده که بازیکنان پرسپولیس به او پاس نمی‌دهند چراکه آن‌ها با طارمی رفاقت نزدیکی دارند و ترجیح می‌دهند طارمی گلزن اول تیم باشد نه منشا.
اما از همان ابتدا هم پرسپولیسی‌ها این موضوع را تکذیب کرده اند. بعد از بازی پرسپولیس و نفت تهران که منشا در رختکن پرسپولیس بر سر دستیار برانکو فریاد می‌زد گفته شد که او از پاس ندادن بازیکنان ناراحت است اما بعدا مشخص شد که ناراحتی منشا به خاطر سومین تست دوپینگی است که در طول این فصل می‌دهد.
ماجرای پاس ندادن به منشا این بار مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفته و روزنامه استقلال جوان هم در صفحه اول خود به این ماجرا اشاره کرده و تیتری درباره گلایه منشا از باندبازی در پرسپولیس چاپ کرده است.
اما روزنامه پیروزی هم خبر از حمله استقلالی‌ها به صفحه مجازی پرسپولیس داده که هدف از این حمله، برجسته کردن ماجرای پاس ندادن به گادوین منشا است. با این حساب به نظر می رسد حاشیه های ماجرای پاس ندادن به منشا فعلا ادامه خواهد داشت و این حاشیه به این زودی دست از سر پرسپولیس برنمی دارد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است