مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دورتموند از ۱۵۰ میلیون یورو راضی به فروش دمبله نخواهد شد


مجله اینترنتی راه ما: باشگاه بارسلونا پیشنهاد دومش را نیز برای جذب عثمان دمبله ارائه داد؛ اما مبلغ پیشنهادی کاتالان‌ها هنوز فاصله زیادی با خواسته مدیران دورتموند دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
پیشنهاد دومش را نیز برای جذب عثمان دمبله ارائه داد؛ اما مبلغ پیشنهادی کاتالان‌ها هنوز فاصله زیادی با خواسته مدیران دورتموند دارد.
به گزارش نشریه کیکر،  بارسلونا پیشنهادی ۸۵-۹۰ میلیون یورویی به همراه ۲۰ میلیون یورو پاداش را برای جذب دمبله به دورتموند ارائه کرده‌ است. این پیشنهاد طی جلسه‌ای میان نمایندگان دو باشگاه در فرودگاه دوسلدورف ارائه شد. مدیران بروسیا دورتموند این مبلغ را بسیار کمتر از ارزش دمبله می‌دانند و پیشنهاد دوم بارسلونا را نیز رد کرده‌اند. باشگاه آلمانی با مبلغی کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو راضی به فروش دمبله نخواهد شد.
همچنین به نظر می‌رسد عدم حضور دمبله در تمرینات تیم که محرومیت دو هفته‌ای از سوی باشگاه را در پی داشت، به دلیل رد پیشنهاد دوم بارسلونا بوده است.
در سوی دیگر ماجرا، رسانه‌های فرانسوی خبر از سهم ۲۵ درصدی باشگاه رن، درصورت انتقال دمبله داده بودند. حال نشریه بیلد آلمان گزارش داده که حداکثر مبلغی که بعد از انتقال دمبله به باشگاه فرانسوی می‌رسد، ۲۰ میلیون یورو خواهد بود.
قرارداد کنونی عثمان دمبله تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه دورتموند اعتبار دارد..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است