Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

با دایی می‌توانیم از مدعیان این فصل باشیم/ استقلال حریف سختی برای ماست


مجله اینترنتی راه ما: مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: همراه با علی دایی، با روحیه جنگنده و برنده‌ای که به شاگردانش القا می‌کند، تیم خوبی را تشکیل داده‌ و می‌توانیم از مدعیان این فصل باشیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
در خصوص پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال Esteghlal خوزستان، اظهار داشت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما دلاورانه در آن آب‌وهوای طاقت‌فرسا و گرم خوزستان جنگیدند و توانستند 3 امتیاز این دیدار را کسب کنند. در این بازی موقعیت‌های بسیاری ایجاد کردیم و استحقاق این پیروزی را داشتیم.
وی ادامه داد:‌ بچه‌ها عملکرد خوبی دارند و در راس همه آنها همراه با علی دایی، با روحیه جنگنده و برنده‌ای که به شاگردانش القا می‌کند، تیم خوبی را تشکیل داده‌ایم و می‌توانیم از مدعیان این فصل باشیم.
مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد دیدار بعدی این تیم مقابل استقلال تهران گفت: استقلال تیم پرمهره و پرطرفداری است که می‌تواند حریف سختی برای ما به حساب بیاید ولی ما هم جوانان باانگیزه و پرتلاشی داریم و مطمئنم بازیکنان تیم برای این دیدار تلاش مضاعفی خواهند گذاشت.
درویش درباره رضایت از روند سایپا خاطرنشان کرد: وقتی نتیجه مطلوب کسب می‌کنیم پس رضایت هم دارم اما تیم ما جوان است و به زمان نیاز دارد تا بازیکنان با هم هماهنگ شوند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است