مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سرعتی زن تیم ملی والیبال: بازی سختی با چین و لوزانو داریم


مجله اینترنتی راه ما: کره جنوبی هرچه در توان داشت رو کرد ولی با تمرکز بهتر و تجربه بیشتر حریف را شکست دادیم

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
سامان فائزی درباره پیروزی روز گذشته (جمعه) برابر تیم ملی کره جنوبی در مرحله انتخابی قهرمانی جهان در منطقه آسیا که به میزبانی شهر اردبیل برگزار می‌شود اظهار کرد: با توجه به آنالیز های خوبی که از تیم کره جنوبی داشتیم توانستیم با تمرکز بهتر این تیم را شکست دهیم. در ست نخست هواداران اردبیلی باعث شدند که کره نتواند بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد اما در ست های دوم و سوم حریف خود را به آب و آتش زد که به پیروزی برسد و هر چه در توان داشت رو کرد ولی ما با تجربه تر بودیم و موفق به شکست کره جنوبی شدیم.
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران درباره اینکه کره جنوبی حریف ضعیفی در این رقابت ها برای تیم ملی ایران است و نمی‌تواند با این برد عملکرد والیبالیست های ایران را سنجید گفت: فکر نمی‌کنم این مسئله صحت داشته باشد. کره جنوبی همواره یکی از قدرت های آسیا بوده و برابر ایران همیشه بازی خوبی را به نمایش می گذارد.
فائزی در ادامه صحبت هایش درباره بازی امروز( شنبه) برابر تیم ملی چین و رویارویی با لوزانو گفت: بازی سختی را پیش رو داریم. به نظرم چین از بقیه تیم های حاضر در گروه قوی تر است. امیدوارم با آنالیز و حمایت های پرشور هواداران اردبیلی بتوانیم این تیم را نیز شکست دهیم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است