Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

یک گروگان 23 روز در چاه تاریک زندانی بود/مرگ را جلوی چشمانم دیدم


مجله اینترنتی راه ما: مرد راننده که برای اخاذی 300 میلیونی 23 روز در چاهی در اطراف دماوند زندانی بود، با دستگیری آدم‌ربایان از مرگ نجات یافت.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، مرد جوان که راننده تاکسی اینترنتی بود، اوایل خرداد امسال زمانی که چهار مرد افغان را به‌عنوان مسافر دربستی حوالی میدان هفتم تیر تهران سوار کرده بود تا به خارج از تهران منتقل کند ربوده شد. آدم‌رباها در تماس با خانواده اش برای آزادی Freedom او 300 میلیون تومان درخواست کردند که در اخاذی ناکام ماندند. متهمان با دستور قاضی Judge مرشدلو، بازپرس دادسرای تهران تحت تعقیب پلیس Police قرار گرفتند و سه نفر از آنها در عملیات ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بازداشت شدند. این در حالی بود که گروگان hostage جوان نیز که 23 روز در چاهی اطراف تهران توسط آدم‌رباها زندانی Prisoner بود و با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد، نجات یافت.
با گذشت دو ماه از این ماجرا، مرد ربوده شده که پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شده بود، برای شکایت از متهمان به دادسرا مراجعه کرد.
گروگان نجات یافته به قاضی پرونده گفت: من کارگر ساختمانی بودم. زمانی که کار نبود با خودروی تیبای پدرزنم مسافر جابه‌جا می‌کردم. سوم خرداد امسال ساعت 20 و 30 دقیقه هنگام بازگشت به خانه در حوالی میدان هفتم تیر، مردی به من نزدیک شد و خواست او را به اطراف تهران ببرم. چند دقیقه نگذشته بود که سه نفر دیگر به او ملحق شدند. آنها می‌گفتند کارگران ساختمانی هستند. سه نفر صندلی عقب و نفر چهارم در صندلی جلو نشست و حرکت کردم. قرار شد 25هزارتومان برای کرایه دربستی پرداخت کنند. در میانه راه یکی از آنها از من خواست توقف کنم. بعد پیاده شد و با ادعای این‌که دنبال گاراژ محل کار دوستش است، کمی اطراف را جست‌وجو کرد. وقتی به خودرو نزدیک شد، دوستانش هم پیاده شدند و به من حمله کردند. مرا کتک زدند و سرم را زیر صندلی بردند. چاقو زیر گلویم گذاشتند. آنها تهدید می‌کردند اگر سر و صدا کنم مرا خواهند کشت. چشمانم را بستند و ده قرص را به زور به خوردم دادند که حالم بد شد.
وی ادامه داد: کارت بانکی‌ام را برداشتند. آنها مرا روی زمین کشان‌کشان می‌بردند. لباس‌هایم پاره و بدنم بشدت زخمی شده بود. دست و پایم را با زنجیر بستند و مرا داخل چاه عمیقی انداختند. به زور شماره‌ خانه‌مان را گرفتند و در تماس با خانواده‌ام 300میلیون تومان درخواست کردند.
وی گفت: آنها برای این‌که خانواده‌ام ربوده شدن مرا باور کنند، مرا از طریق طناب از چاه بالا می‌کشیدند که بدنم به دیواره چاه می‌خورد و زخم‌هایم بیشتر می‌شد. بعد صدای ناله‌های مرا برای خانواده‌ام پخش می‌کردند. چندبار این کار تکرار شد. در این مدت مجبور بودم با آب کمی که به من می‌دادند سر کنم. در این 23 روز، فقط شش کلوچه به‌عنوان غذا به من دادند. یکی از آدم‌رباها می‌گفت مجبور شده با متهمان همکاری کند و می‌گفت سعی می‌کند مرا فراری دهد؛ اما همدستانش متوجه شده و او را تنبیه کردند.
گروگان نجات یافته ادامه داد: مدام به من قرص می‌دادند تا بخوابم. بدنم دچار عفونت شدید شده بود. باورم نمی‌شد بتوانم 23 روز با مرگ دست و پنجه نرم کنم و زنده بمانم. با دستگیری متهمان، خانواده‌ام سراغ من آمده و نجاتم دادند. پیش از این‌که خانواده‌ام مرا پیدا کنند، مردی که به نظر می‌رسید از همدستان آدم‌رباها بود، در تماس با خانواده‌ام ابتدا از آنها خواسته بود برای پیدا کردن من به یک کارخانه و بعد به کوره پزخانه‌‌های پاکدشت بروند که آنها هر جایی را که آن مرد گفته بود، جست‌وجو کرده، اما ردی از من پیدا نکرده بودند. بعد از نجات تازه متوجه شدم، در چاهی در اطراف دماوند بوده‌ام.
تحقیقات برای دستگیری عضو فراری این باند در پلیس آگاهی تهران ادامه دارد...
اخبار اختصاصی مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
خواننده مشهور آبروی یک زن و مرد را برد +عکس
اشکان با من قرار ازدواج گذاشته بود اما مرا به ویلا برد و با دوستش ...+عکس
ورود فیفا به پرونده محرومیت شجاعی و حاج صفی / خطر تعلیق بیخ گوش فوتبال ایران
ارتباط خارج از عرف با جوانی داشتم که هم سن پسرم بود / وقتی شوهرم فهمید ...
سوختن پراید با اختلاف پدر و پسر در باقرشهر تهران + فیلم و عکس
راز تلخ قتل دختر 11 ساله در جنگل + عکس
دختری که عشق عبوری مرد متاهل شده بود!
اعتراف 18شیطان صفت اروپایی به اقدام شوم با 278 زن و پسر +عکس
هانیه را به بهانه ساخت کلیپ زیرزمینی به آپارتمانم در کرج بردم و ... + عکس
کشف جسد الهه 2 ساله در چاه فاضلاب / او از چهارشنبه گمشده بود + عکس
شک عروس و داماد / به راحتی با من دوست شدی پس ...
فیلم لحظه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی + تصاویر
ناگفته های شوم 3 دختر از باغ ویلای پسر پولدار یک برج ساز تهرانی + عکس
او بیگناه بود وقتی شوهر کرد من دنبال ارتباط شیطانی بودم و به خانه اش رفتم و ...
کارهای من باعث شد شوهرم را از دست بدهم و زندگی ام نابود شود
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است