Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ترامپ «قلدر» است و شکست بدی خواهد خورد


تحلیلگر آمریکایی و استاد روابط بین‌الملل، با اشاره به مواضع خارجی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور کشورش را «قلدر» خواند و گفت: «دیپلماسی او شکست بدی خواهد خورد».

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
خبرگزاری فارس: در ادامه واکنش‌ها به مواضع رئیس‌جمهور آمریکا در روزهای اخیر به ویژه در قبال کره شمالی، استاد دانشگاه هاروارد و نظریه‌پرداز مطرح مکتب واقعگرایی در روابط بین‌الملل، به رئیس‌جمهور کشورش درباره «شکست سختی» که در انتظار او در عرصه سیاست خارجی است، هشدار داد.
اظهارنظرهای جنگ‌طلبانه رئیس‌جمهور آمریکا در قبال کره شمالی در روزهای اخیر جنجال به پا کرده و حتی قانونگذاران ارشد کنگره هم از او انتقاد کرده‌اند.
ترامپ در تازه‌ترین اظهارنظرهای خارجی خود ضمن ادعای پایبند نبودن ایران به «روح برجام»، درباره ونزوئلا از احتمال گزینه نظامی آمریکا سخن گفت.
در واکنش به این مواضع، «استفان والت» استاد روابط بین‌الملل دانشگاه هاروارد رئیس‌جمهور آمریکا را «قلدر» خواند و درباره شکست سخت او در سیاست خارجی هشدار داده است.
او در شبکه اجتماعی شخصی خود نوشت: «ترامپ یک قلدر کلاسیک هست اما در سیاست بین‌الملل، دیگران این را می‌دانند که تسلیم شدن در برابر یک قلدر به معنای تشویق بیشتر قلدرها است. دیپلماسی او شکست سختی خواهد خورد».
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است