مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

درویش: به شرف و غیرت بازیکنان سایپا درود می‌فرستم که بر دو «رقیب» پیروز شدند/ صحبت از جایگاه تیم‌ها هنوز زود است


مجله اینترنتی راه ما: مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: رقیب اصلی و مهم ما در دیدار مقابل استقلال خوزستان گرمای طاقت فرسای اهواز بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
در خصوص برتری 2 بر یک سایپا مقابل استقلال Esteghlal خوزستان در گرمای اهواز اظهار داشت: در دیدار این هفته دو رقیب داشتیم که رقیب اصلی و مهم ما گرمای طاقت فرسای اهواز بود اما درود بر شرف و غیرت بازیکنان که در گرمای هوا بر هر دو رقیب پیروز شدند. استقلال خوزستان در این دیدار تنها یک موقعیت داشت و این در حالی بود که تیم ما 7، 8 موقعیت خوب گلزنی داشت که اگر از آنها استفاده می‌کردیم به پیروزی پرگل‌تری دست پیدا می‌کردیم.
وی تصریح کرد: در این دیدار غیر از 10 دقیقه پایانی که استقلال خوزستان رو به بازی مستقیم آورده بود حاکم میدان بودیم و علاوه بر استقلال خوزستان به خوبی بر گرمای هوا نیز فائق شدیم و با 3 امتیاز شیرین به تهران بازگشتیم.
مدیرعامل باشگاه سایپا با تمجید از عملکرد جوانان این تیم عنوان کرد: همانطور که دایی در هفته‌های گذشته اعلام کرده است بازیکنان جوانان ما بسیار خوب کار کردند و به مرور زمان بهتر نیز خواهند شد. 5 بازیکن خط دفاعی و دروازه ما تنها دو ماه است که در کنار هم بازی می‌کنند و این در حالی است که برخی باشگاه‌ها مانند پرسپولیس در دو، سه سال اخیر شاکله خود را حفظ و تنها یک یا دو تغییر داشتند. با توجه به تغییرات زیاد تیم قطعا در ادامه مسابقات انسجام تیمی سایپا بیشتر نیز خواهد شد.
درویش در خصوص برگزاری دیدار این تیم مقابل استقلال در ورزشگاه تختی عنوان کرد: برگزاری این بازی در ورزشگاه تختی قطعی شده است اما به دنبال برگزاری این مسابقه در ورزشگاه دستگردی هستیم و در این خصوص با استانداری و شورای تامین در حال مکاتبه هستیم. اعتقاد دارم همانطور که در گذشته از استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه 4 هزار نفری میزبانی کردیم حالا هم امکان برگزاری مسابقه با استقلال در ورزشگاه 7، 8 هزار نفری دستگردی و جود دارد .
وی در خصوص دیدار هفته آینده این تیم مقابل استقلال گفت: استقلال تیم پرطرفدار، پر مهره‌ و با تجربه‌ای است و قطعا دیدار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت اما قطعا دایی به شکلی تیم را تمرین می‌دهد که در تمام مسابقات به دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز باشند. اگر مقابل استقلال نیز بازیکنان موفق به پیاده کردن برنامه‌های تاکتیکی کادرفنی شوند قطعا توانایی برتری مقابل استقلال را داریم.
مدیرعامل سایپا در پایان در خصوص حضور این تیم در رده سوم لیگ برتر خاطر نشان کرد: هنوز راه بسیار طولانی و سختی باقی مانده است و نمی‌شود به نتایج سه هفته ابتدایی اکتفا کرد. در گذشته شاهد بودیم که تیم‌هایی در نیم فصل نخست در صدر بودند اما در نیم فصل دوم به لیگ دسته یک سقوط Fall کردند . هنوز برای صحبت از جایگاه تیم‌ها زود است و باید در این خصوص صبور بود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است