Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

۱۰ وزیر پیشنهادی فردا در جلسه فراکسیون امید


مجله اینترنتی راه ما: فردا در نوبت صبح به ترتیب آخوندی، آوایی، زنگنه، ظریف، علوی و قاضی‌زاده‌هاشمی برای ارائه برنامه‌ها و پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه فراکسیون امید حاضر خواهند شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: بهرام پارسایی با بیان اینکه فراکسیون امید مجلس فردا در نوبت صبح و عصر جلسه خواهد داشت افزود: در جلسه نوبت صبح این فراکسیون عباس اخوندی، علیرضا آوایی ، بیژن نامدار زنگنه ، محمدجواد ظریف، سید محمود علوی ، حسن قاضی Judge زاده هاشمی وزرای پیشنهادی راه و شهرسازی، دادگستری، نفت، خارجه، اطلاعات و بهداشت حضور خواهند یافت.
وی ادامه داد: در جلسه عصر شنبه این فراکسیون نیز محمود حجتی، محمدجواد آذری جهرمی، عبدالرضا رحمانی فضلی، و مسعود سلطانی فر وزرای پیشنهادی جهاد کشاورزی، ارتباطات، کشور و ورزش Sport وجوانان حضور می یابند.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس یادآور شد: هشت وزیر پیشنهادی دیگر نیز تا روز دوشنبه هفته جاری در جلسات این فراکسیون حضور می یابند و برنامه های خود را ارایه می کنند.
پارسایی تاکید کرد: فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری نشست با وزرای پیشنهادی، آنان را ارزیابی و بر اساس شاخص ها در مورد آنان نظرسنجی می کند.
وی ادامه داد: پیش از آغاز فرآیند رای اعتماد در خصوص وزرای پیشنهادی به جمع بندی می رسیم و فراکسیون امید به صورت خرد جمعی به موضوع رای اعتماد ورود خواهد کرد و همه اعضای فراکسیون به جمع بندی نهایی پایبند خواهند بود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است