مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اندروید 7 برای گلکسی ای 5 2017 منتشر شد


اندروید 7 برای گلکسی ای 5 2017 (Galaxy A5 2017) سرانجام منتشر شد. از این پس کاربران گلکسی ای 5 جدید نیز می‌توانند طعم اندروید نوقا را بچشند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
وب سایت گجت نیوز - دانیال حجاری: اندروید 7 برای گلکسی ای 5 2017 (Galaxy A5 2017) سرانجام منتشر شد. از این پس کاربران گلکسی ای 5 جدید نیز می‌توانند طعم اندروید نوقا را بچشند.
بر اساس اخباری که از کاربران به گوش می‌رسد، سامسونگ انتشار اندروید 7 برای یکی دیگر از میان‌رده‌های بسیار باارزش خود را آغاز کرده است. البته به نظر می‌رسد این آپدیت در حال حاضر تنها برای کاربران کشور روسیه در دسترس است. اگر شما نیز جزو کاربران این گوشی موبایل هستید، بهتر است به قسمت Software Update در تنظیمات آن رفته و به صورت دستی، وضعیت آپدیت در محل زندگی خود را بررسی کنید.
با دریافت این به‌روزرسانی، رابط کاربری تاچ‌ویز از لحاظ ظاهری تغییرات قابل توجهی خواهد داشت. همچنین حالت ایجاد چند پنجره برای مالتی تسکینگ نیز در آن بهبود پیدا می‌کند. به این ترتیب، مالتی تسکینگ در تاچ‌ویز بیشتر به آن چیزی که گوگل در اندروید خام توسعه داده نزدیک می‌شود. بهبود قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن و همچنین اعمال تغییراتی در پنل اعلانات از دیگر مزایای دریافت اندروید 7 برای گلکسی ای 5 2017 هستند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است