مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

4 برادر قربانی مخدرهای صنعتی شدند


ماجرای تلخ برادرانی که قربانی موادمخدر صنعتی شده بودند، مادر داغدار را برای نجات آخرین فرزندش از قصاص نفس، در برابر تصمیمی سخت قرار داد چراکه دو فرزند او در سال های گذشته قربانی سوءمصرف مواد شده بودند و هم اکنون نیز یکی دیگر از فرزندان معتادش به دست فرزند معتاد دیگر به قتل رسیده بود و حالا مادر داغدار باید برای قصاص و یا نجات آخرین فرزندش از مرگ، تصمیم سختی می گرفت تا این که ... .

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
به گزارش خراسان، هنوز کیفرخواست رسیدگی به این پرونده در شعبه 211 دادسرای مشهد ادامه داشت که مادر متهم با حضور در شعبه بازپرسی تصمیم سختی گرفت. او که دیگر فرزندانش را به خاطر موادمخدر صنعتی از دست داده بود و اینک مقابل آخرین پسرش قرار داشت تا تقاضای قصاص کند یا رضایت بدهد؟
به مقام قضایی گفت: موادمخدر صنعتی زندگی همه ما را نابود کرد و فرزندانم را از من گرفت، اگرچه این تصمیم بسیار سخت است اما حالا که از دو فرزند پسر باقی مانده، یکی از آن ها به قتل رسید دیگر نمی توانم شاهد اجرای حکم قصاص نفس درباره آخرین پسرم باشم! بنابراین آمده ام تا از خونخواهی پسرم گذشت کنم با این امید که روزی این فرزند 43ساله ام راه درست زندگی را بیابد و بداند که موادمخدر صنعتی قاتل سه برادرش شد و او نیز آخرین قربانی مواد مخدر بود که با گذشت من، به زندگی بازگشت! و شاید این موضوع درس عبرتی باشد برای همه آنانی که ... .
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است