مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کاشفی: اصلاحات دنبال سهم‌خواهی نیست


عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: انتظار می‌رود وزرای روحانی بتوانند مطالبات مردم را پاسخگو باشند و هنوز فرصت تکمیل کردن کابینه وجود دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: انتظار می‌رود وزرای روحانی بتوانند مطالبات مردم را پاسخگو باشند و هنوز فرصت تکمیل کردن کابینه وجود دارد.
حسین کاشفی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران، با اشاره به اینکه انتظار می‌رود وزرای روحانی بتوانند مطالبات مردم را پاسخگو باشند و هنوز فرصت تکمیل کردن کابینه وجود دارد، گفت: امیدواریم با توجه به خواست مردم و نیازهایی که در زمینه‌های مختلف مطرح کردند و روحانی هم در دوران انتخابات اشاره کرد، هیئت دولتی انتخاب شود که به آن مطالبات و شعارهای روحانی پاسخ دهد.
وی با اشاره به لزوم انسجام بین اعضای کابینه، تصریح کرد: وزرا باید برنامه‌های دولت دوازدهم را قبول داشته باشند و دولت را همراهی کنند و یک هیئت دولت کارآمد و قوی و همراه با مردم تشکیل شود.
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت درباره کم بودن سهم اصلاح‌طلبان از کابینه دوازدهم، اظهار داشت: اصلاحات دنبال سهم‌خواهی نبوده بلکه دنبال خواسته‌های مردم است و امیدواریم دولت به این خواسته‌‌ها توجه کند زیرا مهم‌ترین مسئله اعتماد مردم است. اعتمادی به‌وجود آمده و این امانت به دست دولت سپرده شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است