Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

دلیل عدم پخش اینترنتی جلسه انتخاب شهردار


بهاره آروین عضو منتخب شورای پنجم تهران در خصوص چرایی عدم پخش اینترنتی جلسات ارائه برنامه کاندیداهای شهرداری و انتخاب شهردار توضیح داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
روزنامه ابتکار: بهاره آروین عضو منتخب شورای پنجم تهران در خصوص چرایی عدم پخش اینترنتی جلسات ارائه برنامه کاندیداهای شهرداری و انتخاب شهردار توضیح داد.
توضیحات بهاره آروین به شرح ذیل است:
با برخی از اعضای شورا بسیار تلاش کردیم تا از امکان پخش زنده اینترنتی جلسات استماع مطمئن شویم. حتی در طول جلسه من به تناوب و با اینترنت شخصی، پخش زنده را چک می‌کردم. با این‌حال پیام‌های زیادی آمده است که موفق به دیدن زنده جلسات استماع از طریق سایت شورا نشده‌اند یا از قطع مکرر برنامه و کیفیت بد صدا گله کرده‌اند؛ فکر می‌کنم مشکلات به وجود آمده به این دلایل است.
چون نمی‌خواستیم پخش زنده جلسات استماع تبدیل به رانتی شود که به گروه یا فرد خاصی حتی اعضای شورا اهدا شود، بسیار تلاش کردیم که این امکان توسط خود روابط عمومی شورا و از طریق سایت شورا فراهم شود. مسئولین مربوطه به ما اطمینان دادند که به لحاظ فنی این امکان سالهاست برای روابط عمومی شورا وجود دارد. درعین‌حال وقتی به سایت شورا مراجعه می‌کردیم، با غیرفعال بودن لینک پخش مستقیم در همان جلسه علنی روز سه‌شنبه شورای چهارم مواجه می‌شدیم. بعدتر و با پیگیری ما برخی مسئولین مربوطه مدعی شدند که گرچه این امکان به لحاظ فنی سالها وجود داشته است اما از دوره دوم به بعد، رئیس شورای شهر اغلب این امکان را غیرفعال نگه داشته است چون موافق پخش مستقیم جلسات از طریق اینترنت نبوده است و جلسات علنی سه شنبه های شورای شهر اغلب از طریق اینترانت داخلی شهرداری تهران پخش می‌شده است.
به‌هرحال مساله اول این بود که بنا به ادعای برخی مسئولین روابط عمومی امکان پخش زنده اینترنتی جلسات شورای شهر، بعد از مدت‌ها، از اواسط جلسه علنی روز سه‌شنبه (96/5/17) شورای چهارم به شکل آزمایشی فعال شد و لینک آن در صفحه اول سایت شورا قرار گرفت. مساله دوم این بود که جلسه در‌ سالنی غیر از سالن اصلی شورا برگزار می‌شد. درحالی که روز سه‌شنبه پخش زنده جلسه در سالن اصلی به صورت آزمایشی انجام شده بود اما پخش زنده جلسه در سالنی غیر از سالن اصلی نیازمند ا‌نتقال و نصب تجهیزاتی بود که هماهنگی برای آن‌ها انجام شد. به نظر می‌رسد مشکلات ناشی از قطع و وصل مکرر و به خصوص کیفیت بد صدا ناشی از این مساله باشد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است