Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

تلاش پرسپولیس برای دریافت مجوز احمد نوراللهی برای حضور در دیدار با الاهلی عربستان


مجله اینترنتی راه ما: باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز بازی احمد نوراللهی در لیگ قهرمانان آسیا اقدام خواهد کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
باشگاه پرسپولیس در لیست ارسالی خود به AFC نام احمد نوراللهی را نیز لحاظ کرده و این در شرایطی است که این بازیکن تا قبل از 29 شهریور بازیکن سرباز محسوب شده و نمی‌تواند برای سرخپوشان به میدان برود.
به گزارش تسنیم، تنها راهی که اجازه می‌دهد نوراللهی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس بازی کند صدور مجوز بازی از سوی اداره نظام وظیفه است. از آنجا که بازی پرسپولیس و الاهلی یک بازی ملی به حساب می‌آید و حریف سرخپوشان نیز عربستانی است، اگر باشگاه پرسپولیس رسما از اداره نظام وظیفه درخواست کند بعید نیست برای نوراللهی مجوز همراهی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا قبل از پایان خدمتش صادر شود.
پیش از این باشگاه فولاد برای حضور بازیکنان سربازش از جمله سروش رفیعی، سروش سعیدی، شهاب کرمی و احمد عبدالله‌زاده در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا (دیدار با الهلال) چنین درخواستی از اداره نظام وظیفه داشت و این اداره مجوز بازی بازیکنان محروم فولاد را در این بازی صادر کرد.
قرار است باشگاه پرسپولیس به زودی این درخواست را از اداره نظام وظیفه داشته باشد و احتمال صدور مجوز حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای هافبک آماده این روز‌های تمرینات پرسپولیس وجود دارد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است