Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

۲۳۲ پروژه نیمه‌تمام ورزشی فارس تکمیل شد/ورزشگاه حافظیه بازسازی می‌شو


مجله اینترنتی راه ما: مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به تکمیل ۲۳۲ پروژه نیمه‌تمام ورزشی این استان در دو سال گذشته گفت: ۱۴۰ پروژه‌ نیمه تمام ورزشی این استان تا یک سال آینده تکمیل می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 4 ماه پیش
حیدرعلی کامیاب امروز در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار در قالب بازدید خبرنگاران از مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پولاد کف در سپیدان برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدای سال 94 تعداد 372 پروژه نیمه تمام در ورزش Sport استان فارس ثبت شده بود که در این مدت 232 پروژه به سرانجام رسیده و 500 هزار متر مربع فضای سرپوشیده به فضای ورزشی استان فارس اضافه شده است.
وی گفت: در حال حاضر 140 پروژه نیمه تمام در ورزش استان فارس وجود دارد که با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا یک سال آینده تمام این پروژه‌ها نیز به سرانجام می‌رسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه بیش از 270 مکان ورزشی در دو سال گذشته در استان فارس ساخته شده و در بخشی از آن نیز خیران مشارکت داشته‌اند بیان کرد: در مجموع 59 مکان ورزشی توسط خیران افتتاح و برخی نیز در حال ساخت است که شامل زمین چمن مصنوعی و سالن سه هزار نفری سرپوشیده است.
کامیاب با بیان اینکه تا قبل از سال 94 خیران مشارکتی در ساخت طرح‌های ورزشی نداشتند گفت: خیران در حال حاضر بیش از 70 میلیارد تومان در این زمینه هزینه کرد‌ه‌ و در پی آن نیز مجمع خیرین ورزشی تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه استان فارس تنها استان است کشور است که موفق شده از ظرفیت‌های خیران در عرصه ورزش بهره مند شود خاطرنشان کرد: در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان فارس سال گذشته رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به سایر فعالیت‌های این اداره کل در سال گذشته اشاره کرده و افزود: در بخش تعمیرات مجموعه ورزشی شهید دستغیب همراه با چند سالن تخصصی دیگر شامل وزنه‌بردار و ژیمناستیک تعمیر و بازسازی شد.
کامیاب گفت: همچنین با بهره برداری از ورزشگاه پارس شیراز در ابتدای امسال این ورزشگاه به عنوان یکی از ورزشگاه‌های بزرگ کشور از اول مهرماه امسال میزبان بازی‌های دسته یک فوتبال کشور است.
وی از آغاز تعمیر و بازسازی ورزشگاه حافظیه شیراز خبرداد و گفت: زمین چمن ورزشگاه حافظیه سه سال گذشته با اعتبار یک نیم میلیارد تومانی بازسازی شد اما به صورت استاندارد این مهم اتفاق نیفتاد و دوباره باید زمین چمن آن تعویض و بازسازی VIp و سایر سالن‌های آن انجام شود که امیدواریم در سال آینده به پایان برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه امروز در شمال غرب شیراز از وجود ورزشگاه و زمین چمن استاندارد محروم هستیم خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان در این زمینه ساخت زمین چمن استاندارد را در برنامه دارند و امیدواریم با تعامل شورای اسلامی و شهردار جدید شیراز این مهم محقق شود.
کامیاب در مورد ورزشگاه شش هزار نفری شیراز نیز گفت: این ورزشگاه در سال گذشته 10 میلیارد تومان اعتبار گرفت و در حال حاضر 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدوارم سال 97 به بهره‌برداری برسد.
وی از دیگر فعالیت های امسال اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در کلان‌شهر شیراز را تعمیر و بازسازی استخرهای انقلاب و آزادی Freedom عنوان کرد و گفت: همچنین به منظور حمایت از ورزش بانوان بازسازی مجموعه ورزشی حجاب در برنامه قرار دارد و این مهم با جدیت دنبال می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه همچنین خانه کاراته و خانه تنیس استان فارس نیز در مجموعه پارس شیراز ساخته می‌شود تا پس از 39 سال شیراز دارای خانه تنیس شود خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته اجرای طرح‌های مختلف عمرانی تا پنج سال آینده یک انقلاب عمرانی در حوزه ورزش و استان فارس اتفاق می‌افتد.
کامیاب با بیان اینکه اداره کل ورزش استان فارس در میان سه استان‌های برتر دارای جایگاه است گفت: در ورزش‌های همگانی نیز استان فارس در کشور جزء در کشور سه استان برتر کشور است و این نشان از اهمیت مردم به ورزش همگانی و پرداختن به این موضوع است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به جایگاه استان فارس در ورزش قهرمانی نیز اشاره کرد و گفت: این استان در این زمینه مقام نخست کشور را دارد و در سال گذشته ورزشکاران این استان بیش از یک‌هزار و 800 مدال کسب کردند که 70 مدال آن آسیایی و جهانی بوده و برای نخستین بار تک مدال آسیایی کشور در اسکی به نام استان فارس رقم خورد .
وی بیان کرد: ر ورزش حرفه‌ای نیز در سال گذشته بیش از سه میلیارد تومان به تیم‌های باشگاهی کمک شد و امیدواریم امسال شاهد درخشش آنها در مسابقات کشوری باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به افزایش حدود دو برابری اعتبارات حوزه جوانان گفت: فارس نخستین استانی بود که در سال گذشته خانه جوان را ایجاد کرد و امسال باید در تمام شهرستان‌ها راه‌اندازی شود.
کامیاب به پایتختی شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام نیز اشاره کرد و گفت: یکی از فعالیت‌های شاخص در این زمینه آغاز ساخت کمپ توانمندسازی جوانان با اعتبار پنج میلیارد تومان در شهرستان سپیدان است که در آن علاوه بر جوانان استان فارس و ایران سالانه 500 جوان از کشورهای اسلامی آموزش‌های توانمندسازی را فرا می‌گیرند.
به گزارش تسنیم، خبرنگاران ورزشی استان فارس امروز به همراه حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از مجموعه ورزشی پولاد‌کف به عنوان مجموعه بزرگ اسکی استان فارس و جنوب کشور بازدید کردند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است