مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اشتباهات داوری تمرکز تیم ما را به هم ریخت


اصفهان - سرپرست تیم‌فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با بیان این‌که داوری در برخی صحنه‌ها به ضرر تیم ما سوت زده است اظهار داشت: این اشتباهات تمرکز تیم ما را به هم ریخت.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 5 ماه پیش
مهدی اخوان پس از تساوی سپاهان در نقش جهان مقابل پارس جنوبی در گفت‌وگوبا خبرنگار مهر با اشاره به اشتباهات داوری اظهار داشت: در این بازی مسائلی برای ما به وجود آمد که به ضرر ما تمام شد به عنوان مثال دیشب در جلسه‌ای که با نماینده داوران داشتیم لباس تیم را تعیین کردیم ولی هنگام شروع بازی دوباره گفتند  لباس تیم را عوض کنیم؛ در حین بازی قصد داشتیم یکی از بازیکنان را به زمین بفرستیم اما گفتند نام او در لیست نیست ولی پس از آنکه کنترل کردند فهمیدند نام او در لیست بوده است.
وی با بیان اینکه پس از این اشتباهات به ظاهر ساده معذرت خواهی می‌کنند افزود: این معذرت‌خواهی‌ها برای ما سودی ندارد و اینگونه مسائل آن هم درست زمانی که تیم ما تحت فشار است، بسیار تمرکز ما را به هم ریخت.
سرپرست سپاهان در خصوص صحنه پنالتی بیان کرد: ما پس از بازی فیلم صحنه پنالتی را که در آن واضح است که پنالتی به اشتباه اعلام شده، به ناظر بازی نشان دادیم. این تصمیم از سوی کمک داور و به اشتباه اتخاذ شد.
وی با بیان اینکه هم اعلام پنالتی و هم اخراج صدقیان به اشتباه انجام گرفت افزود: آیا باید من در مقابل این اشتباهات سکوت کنم و اجازه دهم حق تیم ضایع شود؟ چه کسی پاسخ گوی هواداران ما خواهد بود؟
اخوان در خصوص وضعیت نویدکیا افزود: متاسفانه در پی ضربه شدیدی که به سر او وارد شد او را به بیمارستان منتقل کردند و ما منتظریم تا وضعیت او مشخص شود.
وی در راتباط با بازی تیم پارس جنوبی بیان کرد: تیم پارس بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و درست زمانی که بازیکن ما اخراج شد به تیم ما فشار آورد و نتیجه ‌هم گرفت اما اشتباهات داوری به ویژه پنالتی که در نیمه نخست بای ما اعلام نشد در روند بازی بسیار موثر بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است